Koła zainteresowań

Kółko matematyczne dla klasy III A
poniedziałek 11.40 - 12.25
sala 4
prowadząca: Katarzyna Warchoł

Zajęcia taneczne dla klasy II A
wtorek 12.30 - 13.15
sala teatralna
prowadząca: Karolina Dziadowicz-Nowak

Koło naukowe „Bystrzaki” dla klasy II A i II B
środa 11.40 - 12.25
sala 6
prowadząca: Karolina Dziadowicz-Nowak

Koło teatralne dla klas II i III
wtorek 13.30 - 15.00
sala 7 / sala teatralna
prowadzące: Jolanta Habrat i Marta Winiarska

Chór szkolny dla klas II i III
środa 13.35 - 14.20
sala teatralna / sala 25
prowadząca: Gabriela Kozner

Kółko matematyczne dla klasy III B
piątek 11.40 - 12.25
sala 15
prowadząca: Zofia Langner

Koło języka angielskiego dla klas III
wtorek 12.45 - 13.30
sala 4
prowadząca: Agata Litwin

Koło języka angielskiego dla klas II
wtorek 13.35 - 14.20
sala 4
prowadząca: Agata Litwin

Koło czytelnicze dla klasy I B
czwartek 12.45 - 13.30
sala 4
prowadząca: Mariola Mendrala

Koło plastyczne dla klasy I A
wtorek 12.45 - 13.30
sala 7
prowadząca: Małgorzata Polańska

Koło czytelnicze dla klasy I A
środa 12.45 - 13.30
biblioteka
prowadząca: Małgorzata Polańska

Koło techniczne dla klas II
środa 13.35 - 15.10
sala 16 / pracownia komputerowa
prowadzący: Janusz Stryczniewicz

Zajęcia taneczne dla klasy II C
czwartek 11.40 - 12.25
sala 8
prowadząca: Justyna Urbanik

Zajęcia taneczne dla klasy II B
czwartek 2.45 - 13.30
sala teatralna
prowadząca: Justyna Urbanik

Koło plastyczne dla klasy III A
piątek 13.35 - 14.20
sala 4
prowadząca: Katarzyna Warchoł

Koło języka angielskiego dla klas VI
poniedziałek 14.25 - 15.10
sala 25
prowadząca: Elżbieta Barć

Koło dziennikarskie dla klas IV - VI
wtorek 13.35 - 14.20
pracownia komputerowa
prowadząca: Anna Gazda

SKS dziewczynki dla klas IV - VI
poniedziałek 14.25 - 15.55
sala gimnastyczna
prowadząca: Bernardetta Juszczyk

Koło języka polskiego dla klas V - VI
piątek 14.25 - 15.10
sala 19
prowadząca: Małgorzata Matelowska

Koło matematyczne dla klasy VI A
środa 13.35 - 14.20
sala 18
prowadząca: Joanna Mazur

Koło matematyczne dla klas IV - VI
środa lekcja 0
sala 16
prowadzący: Grzegorz Urbanek

SKS chłopcy dla klas IV - VI
czwartek 14.25 - 15.55
sala gimnastyczna
prowadzący: Sławomir Włoch

Szachy dla klas IV - VI
wtorek 13.35 - 14.20
sala 6
prowadzący: Sławomir Włoch

Koło przyrodnicze dla klas IV - VI
piątek 13.35 - 14.20
sala 23
prowadząca: Elżbieta Zając

Koło historyczne dla klas IV - VI
wtorek lekcja 0
pracownia komputerowa
prowadząca: Anna Gazda

Koło historyczne dla klas VI
wtorek 14.25 - 15.10
pracownia komputerowa
prowadząca: Anna Gazda

Tenis ziemny dla klas IV
poniedziałek 13.35 - 14.20
sala gimnastyczna
prowadząca: Bernardetta Juszczyk

Tenis ziemny dla klas V - VI
środa 14.25 - 15.10
sala teatralna
prowadząca: Bernardetta Juszczyk

Chór szkolny dla klas IV - VI
środa 12.45 - 13.30
sala teatralna / sala 25
prowadząca: Gabriela Kozner

Koło matematyczne dla klas V
czwartek 13.35 - 14.20
sala 19
prowadzący: Grzegorz Urbanek

Koło przyrodnicze dla klas VI
poniedziałek 13.35 - 14.20
sala 23
prowadząca: Elżbieta Zając

Koło wolontariatu dla klas IV - VI
czwartek lekcja 0
sala 23
prowadząca: Elżbieta Zając

Koło matematyczne dla klasy IV B
piątek 12.45 - 13.30
sala 18
prowadząca: Joanna Mazur

 
 
Gry planszowe karciane łamigłówki HOBBITY.pl