Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klasy I A

środa lekcja 5

sala 6

prowadząca: Karolina Dziadowicz-Nowak

  

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klasy I B

poniedziałek lekcja 5

sala 5

prowadząca: Zofia Langner

  
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klasy I C

wtorek lekcja 5

sala 8

prowadząca: Justyna Urbanik

  

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klas I

piątek lekcja 6

sala 5

prowadząca: Zofia Langner

  

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klasy II A

wtorek lekcja 5

sala 4

prowadząca: Katarzyna Warchoł

  

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klasy II B

czwartek lekcja 5

sala 5

prowadząca: Zofia Langner

  

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klasy III A

poniedziałek lekcja 5

sala 8

prowadząca: Mariola Mendrala

  

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klasy III B

czwartek lekcja 5

sala 15

prowadząca: Małgorzata Polańska

  

zajęcia logopedyczne dla klasy I A

piątek 11.30 – 12.30

sala dw1

prowadząca: Jolanta Habrat

  

zajęcia logopedyczne dla klasy I B

czwartek 12.30 – 13.30

sala dw1

prowadząca: Jolanta Habrat

   

zajęcia logopedyczne dla klasy I C

środa 11.30 – 12.30

sala dw1

prowadząca: Jolanta Habrat

   

zajęcia logopedyczne dla klasy II A

wtorek 12.30 – 13.30

sala dw1

prowadząca: Jolanta Habrat

   

zajęcia logopedyczne dla klasy II B

poniedziałek 11.30-12.30

sala dw1

prowadząca: Jolanta Habrat

   

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla klas IV i V

piątek lekcja 6

sala 25

prowadząca: Anna Gazda

   

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla klas V

wtorek lekcja 7

sala dw2

prowadząca: Anna Gazda

   

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla klas VI

wtorek lekcja 8

sala 18

prowadząca: Anna Gazda

  

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla klas IV

piątek lekcja 6

sala 19

prowadząca: Joanna Mazur

  

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla klasy V A

środa lekcja 7

sala 18

prowadząca: Joanna Mazur

  

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla klas V B i VI

piątek lekcja 7

sala 19

prowadząca: Joanna Mazur

  

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego dla klas IV

poniedziałek lekcja 7

sala 25

prowadząca: Elżbieta Barć

  

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego dla klas V

poniedziałek lekcja 6

sala 15

prowadząca: Elżbieta Barć

 
 
Gry planszowe karciane łamigłówki HOBBITY.pl