Witamy na naszej stronie


  Jesteśmy publiczną szkołą podstawową:

  • zapewniającą wysoką jakość nauczania, wychowania i opieki ukierunkowaną na wszechstronny rozwój osobowy ucznia (w wymiarze intelektualnym, psychicznym, zdrowotnym, estetycznym, moralnym, duchowym)
  • prowadzącą szeroki zakres działań lekcyjnych i pozalekcyjnych, dzięki którym uczniowie zdobywają wiedzę oraz umiejętności pozwalające z sukcesem kontynuować naukę
  • rozwijającą dociekliwość poznawczą uczniów ukierunkowaną na poszukiwanie prawdy, dobra i piękna w świecie
  • przygotowującą uczniów do samodzielności i twórczej aktywności poprzez dobrze zorganizowaną samorządność
  • tworzącą klimat życzliwości i partnerstwa sprzyjający efektywnej pracy uczniów i nauczycieli
  • zapewniającą poczucie bezpieczeństwa i komfortu psychicznego
  • otwartą na potrzeby lokalnej społeczności i daleko idącą współpracę z rodzicami.
  • Nasza szkoła jest szkołą bezpieczną, przyjazną i twórczą.

Zapraszamy na stronę internetową Przedszkola Miejskiego Nr 4,
które wchodzi w skład naszego Zespołu Szkół.

Aktualności i wydarzenia

KONKURS RECYTATORSKI "BEZ PIĄTEJ KLEPKI"

Dnia 27 listopada 2018 roku w Spółdzielczym Domu Kultury KSM przy ul. Kisielewskiego 2 odbyła się 29 edycja Dziecięcego Konkursu Recytatorskiego „Bez piątej klepki”.

TWÓRCZE DZIECI

Uczniowie klas pierwszych biorą udział w projekcie „Twórcze dzieci – w poszukiwaniu kreatywności”. Zajęcia realizowane są przez nauczycieli akademickich Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie. Program kształcenia oraz realizacja zadań dydaktycznych została opracowana we współpracy z Urzędem Miasta Krosna.

SPORTOWE MIKOŁAJKI TRZECIOKLASISTÓW

Uczniowie klasy IIIa i IIIb aktywnie spędzili Mikołajki.

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Ta przyjemna maskotka towarzyszy nam już od ponad stu lat. Które z dzieci nie ma w domu ulubionego pluszaka do którego przytula się, rozmawia … a niekiedy ociera łzy?

KLASA 8 A NA „SZCZEPANICONIE”

W dniu 23 listopada 2018 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie klasa 8A jako jedna z nielicznych szkół podstawowych  uczestniczyła w IV warsztatach fantastyki „Fantastycznie w Szczepaniku czyli w SzczepaniConie”.

JUNIOR NABOJ

23 XI 2018 r. w I Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Kopernika w Krośnie dwie drużyny z naszej szkoły brały udział w Międzynarodowym Konkursie Matematyczno-Fizycznym JUNIOR NABOJ dla uczniów klas VIII szkół podstawowych.

SPOTKANIA Z POLICJANTEM

W październiku i listopadzie odbyły się prelekcje prowadzone przez policjanta z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie aspiranta sztabowego Jerzego Barczentewicza.

POLSKA - MOJA OJCZYZNA

13 listopada uczniowie klas drugich i trzecich włączyli się w tegoroczne obchody Święta Niepodległości poprzez zorganizowany konkurs recytatorski wierszy o Ojczyźnie.

REKORD DLA NIEPODLEGŁEJ

9 listopada o godzinie 11.11 w ramach akcji „Rekord dla Niepodległej” w naszej szkole, podobnie jak w ponad 24 tysiącach szkół w całej Polsce dzieci i młodzież wraz z nauczycielami odśpiewali wspólnie hymn państwowy.

 
1
 
 
Gry planszowe karciane łamigłówki HOBBITY.pl