Witamy na naszej stronie


  Jesteśmy publiczną szkołą podstawową:

  • zapewniającą wysoką jakość nauczania, wychowania i opieki ukierunkowaną na wszechstronny rozwój osobowy ucznia (w wymiarze intelektualnym, psychicznym, zdrowotnym, estetycznym, moralnym, duchowym)
  • prowadzącą szeroki zakres działań lekcyjnych i pozalekcyjnych, dzięki którym uczniowie zdobywają wiedzę oraz umiejętności pozwalające z sukcesem kontynuować naukę
  • rozwijającą dociekliwość poznawczą uczniów ukierunkowaną na poszukiwanie prawdy, dobra i piękna w świecie
  • przygotowującą uczniów do samodzielności i twórczej aktywności poprzez dobrze zorganizowaną samorządność
  • tworzącą klimat życzliwości i partnerstwa sprzyjający efektywnej pracy uczniów i nauczycieli
  • zapewniającą poczucie bezpieczeństwa i komfortu psychicznego
  • otwartą na potrzeby lokalnej społeczności i daleko idącą współpracę z rodzicami.
  • Nasza szkoła jest szkołą bezpieczną, przyjazną i twórczą.

Zapraszamy na stronę internetową Przedszkola Miejskiego Nr 4,
które wchodzi w skład naszego Zespołu Szkół.

Aktualności i wydarzenia

NABÓR 2019

Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym i uzupełniającym do klas pierwszych szkół podstawowych oddziałów ogólnodostępnych i integracyjnych w roku szkolnym 2019/2020

MISIOWO

7 Lutego w Szkole Podstawowej Nr 6 w Krośnie odbyły się kolejne zajęcia adaptacyjne dla przyszłych pierwszoklasistów. Tematem zajęć było "Misiowo".

KURS PIERWSZEJ POMOCY

W dniu 06.02. uczniowie klas IV wzięli udział w pierwszych zajęciach kursu pierwszej pomocy zorganizowanego przez PWSZ w Krośnie w ramach projektu „Stawiam na naukę. Akademia młodego odkrywcy”.

"DZIEL SIĘ UŚMIECHEM"

Klasy II a i II b realizują Program edukacyjny „Dziel się uśmiechem”, którego organizatorem jest Polski Czerwony Krzyż, firma Mars Polska. Partnerzy akcji to: Polskie Towarzystwo Stomatologiczne, Polskie Towarzystwo Stomatologii Dziecięcej, Biedronka.

KARNAWAŁOWE PSOTY

31 stycznia w naszej szkole, odbyły się kolejne zajęcia adaptacyjne dla przyszłych pierwszaków, tym razem w rytmie karnawału…

NAJAKTYWNIEJSZA KLASA W I SEMESTRZE

Od września 2018 roku do stycznia 2019 roku, Samorząd Uczniowski sprawdzał noszenie mundurków przez uczniów, zmienianie obuwia i liczył przyniesione nakrętki.

SUKCES NIKOLI

Od kilku lat nasi uczniowie biorą udział w wojewódzkim konkursie plastycznym  Podkarpackiej Okręgowej Izby Architektów RP „Dom moich marzeń”. 

ZIMOWI GOŚCIE W KARMNIKU

W czwartek, 10 stycznia odbyły się pierwsze zajęcia adaptacyjne dla dzieci rozpoczynających naukę w przyszłym roku szkolnym.

 
1
 
 
Gry planszowe karciane łamigłówki HOBBITY.pl