Aktualności i wydarzenia

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Ta przyjemna maskotka towarzyszy nam już od ponad stu lat. Które z dzieci nie ma w domu ulubionego pluszaka do którego przytula się, rozmawia … a niekiedy ociera łzy? Z pewnością i każdy dorosły z sentymentem wspomina swojego misia z dzieciństwa. Bohater ten, zasłużenie doczekał się święta – Dnia Pluszowego Misia.

W naszej szkole w tym dniu, oprócz uczniów, w szkolnych ławach zasiadły najróżniejsze, kolorowe misie. Od takich, które mieściły się w kieszonce mundurka, po takie które wielkością przewyższały uczniów. Jeden z nich nawet spacerował po szkolnych salach rozdając dzieciom pamiątkowe kolorowanki i zagadki. Powstały także kolorowe, misiowe wydzieranki. Wszystkim sympatykom misiów życzymy, aby pluszaki sprawiały im wiele uśmiechu.