Aktualności i wydarzenia

POWITANIE WIOSNY

Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny, w czwartek 21.03.2019 roku, Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole Pokaz Talentów dla klas 4-8, klasowe karaoke oraz konkurs na najbardziej wiosenną klasę. Konkurs Talentów był przepełniony emocjami, jakie zafundowali nam uczestnicy śpiewając, tańcząc czy grając na instrumentach Wyróżnienie otrzymała Berenika Wójcik, I miejsce uzyskało trio z klasy VB: Natalia Tatrzańska, Milena Frydrych i Emilia Fejkiel, II miejsce za śpiew zajęła Wiktoria Borowczyk z VI A, a III miejsce przypadło dziewczynkom z klasy IVB Aleksandrze Polak, Nikoli Gaurze i Nikoli Jurczyk. Dyplom za najbardziej wiosenną klasę otrzymała klasa 4a, a za stuprocentową frekwencję w tym dniu, dyplom uzyskały klasy 5a i 5b . Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspólne powitanie wiosny oraz mile spędzony czas w murach naszej szkoły.