Aktualności i wydarzenia

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY Z WIERSZEM I PIOSENKĄ

21 marca, czyli w pierwszym dniu kalendarzowej wiosny wśród uczniów klas pierwszych odbył się Międzyklasowy Przegląd Wierszy o Wiośnie. Chętni uczniowie pięknie recytowali przygotowane utwory, a nasza publiczność doceniła ich gromkimi brawami. Odwaga podczas występu i dobre chęci zostały nagrodzone upominkami i dyplomami. Wszystkie dzieci w tym dniu ubrane były w wiosenne kolory. Wśród strojów specjalnych znalazly się Panie Wiosny i niedźwiedź.

Po przeglądzie wierszy pierwszaki udały się na podwórko w poszukiwaniu wiosennych zwiastunów – oprócz pierwiosnków i śpiewu ptaków znalazły także coś słodkiego smile. Z piosenką na ustach i wiosennymi ozdobami głowy dzieci odwiedziły Dyrekcję oraz swoich starszych kolegów i koleżanki.

tekst: Karolina Dziadowicz-Nowak
zdjęcia: Jolanta Habrat