Aktualności i wydarzenia

STRAJK - aktualizacja

Krosno, 2 kwietnia 2019r.

Szanowni Rodzice!

Informuję, że Zarząd ZNP w Krośnie uchwałą z dnia 26 marca 2019 r. ogłosił przeprowadzenie od dnia 8 kwietnia 2019 r. do odwołania strajku pracowników w Miejskim Zespole Szkół Nr 6 w Krośnie.

W związku z powyższym od 8 kwietnia 2019 r. do odwołania w Przedszkolu Miejskim Nr 4 oraz w Szkole Podstawowej Nr 6 nie będą odbywać się żadnie zajęcia dydaktyczno-wychowawcze.

Bardzo proszę o zapewnienia w tym okresie opieki swoim dzieciom.

Proszę o śledzenie informacji na stronie internetowej szkoły, na panelu Rodzica w systemie iPrzedszkole (PM4), iDziennik (SP6) oraz na drzwiach wejściowych do przedszkola i szkoły. Będą tam zamieszczane bieżące informacje dotyczące zaistniałej sytuacji.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt. W okresie trwania strajku będzie działał sekretariat w szkole (13 43 209 15). Zapraszam również na zebrania z Rodzicami, które odbędą się:
- 2 kwietnia 2019 r. – klasy IV-VIII Szkoła Podstawowa Nr 6,
- 3 kwietnia 2019 r. – klasy I- III Szkoła Podstawowa Nr 6,
- 4 kwietnia 2019 r. – Przedszkole Nr 4.

Dyrektor Miejskiego Zespołu Szkół Nr 6
Teresa Janusz

4 kwietnia 2019 r.

Szanowni Rodzice!

W związku z tym, że nie mam wiedzy ilu pracowników będzie brało udział w strajku, informuję, że na dzień dzisiejszy opiekę nad dziećmi od dnia 8 kwietnia (w przypadku gdyby strajk nie został odwołany) może sprawować w Przedszkolu i w Szkole – dyrektor Teresa Janusz oraz katecheta. Szkoła i przedszkole nie będą zamknięte!!!

Dyrektor Zespołu
Teresa Janusz

4 kwietnia 2019 r.

Informuję, że w okresie trwania strajku posiłki w stołówce szkolnej będą wydawane w godzinach 12.00 – 13.00.
Ewentualną rezygnację z posiłku proszę zgłosić telefonicznie dzień wcześniej (607 858 833).

Zakład Usług Zbiorowego Żywienia "MARTA"
Marta Pac

5 kwietnia 2019 r.

Szanowni Rodzice!

Bardzo proszę zapoznać się z Komunikatem Podkarpackiego Kuratora  Oświaty z dnia 5 kwietnia 2019 r. (www.ko.rzeszow.pl).

Teresa Janusz – Dyrektor Zespołu