Aktualności i wydarzenia

„PRZERWANY MARSZ”

Nasza szkoła dołączyła do projektu "Przerwany marsz" zainicjowanego przez Radę Dzieci i Młodzieży Rzeczypospolitej Polskiej przy Ministrze Edukacji Narodowej RP. Akcja "Przerwany marsz..." jest próbą stosownego podziękowania i oddania szacunku całemu pokoleniu Polskich Dzieci Wojny za ich życie, za to co zrobili dla Polski.

Zapraszamy na wspólną inaugurację Nowego Roku Szkolnego 2019/2020.

2 września, dzień po 80-tej rocznicy wybuchu II wojny światowej, Seniorzy, którym wojna przerwała edukację we wrześniu 1939, wraz z naszymi dziećmi i młodzieżą, inaugurując nowy rok szkolny 2019/ 2020 symbolicznie dokończą przerwaną przed laty naukę.

Zatem 2 września 2019 młode pokolenie naszej dzielnicy razem z osobami urodzonymi do 8 maja 1945 r., które 1 września 1939 nie poszły do szkoły wspólnie powinno przybyć na inaugurację nowego roku szkolnego.

Przekroczenie progów szkoły przedstawicieli wojennego pokolenia w sposób symboliczny dokończy ich przerwaną przed osiemdziesięciu laty edukację.

Chętnych „seniorów” prosimy zgłaszać telefonicznie do udziału w sekretariacie szkoły w godzinach od 09:00 do 15:00 (13 43 209 15)

Godzina wydarzenia: 8:30

Z góry dziękujemy!