Aktualności i wydarzenia

ZIELONA SZKOŁA W RYMANOWIE ZDROJU

W dniach 2–6 grudnia 2019r. uczniowie klas IVA i IVB wraz z nauczycielkami – p. Elżbietą Zając i p. Anną Gazdą - przebywali w Domu Wczasów Dziecięcych w Rymanowie Zdroju.

W czasie pobytu dzieci brały udział w cyklu zajęć edukacyjno-rekreacyjnych. Czas wypełniały im liczne zabawy integracyjne, konkursy i quizy. Były to m.in.: konkurs karaoke, konkurs śmiesznych fryzur, konkurs tańca, bal przebierańców, randka w ciemno. Uczniowie poznali także wesołe piosenki o Rymanowie oraz ciekawe układy taneczne.

Spacery po rymanowskim uzdrowisku były okazją do zapoznania się z jego historią i spróbowania leczniczych wód mineralnych.

Pobyt na „zielonej szkole” sprzyjał również rozwijaniu różnorodnych umiejętności uczniów: samodzielności, zaradności, współpracy w grupie, dbałości o porządek w sypialni i jadalni, radzenia sobie z tęsknotą wywołaną rozłąką z rodzicami. Dzieci wzmacniały wzajemne relacje oraz zawierały nowe znajomości.

Czas spędzony w Domu Wczasów Dziecięcych dostarczył wszystkim ogromnej radości i niezapomnianych wspomnień.

Anna Gazda
Elżbieta Zając