Aktualności i wydarzenia

DZIEŃ OTWARTY

Dnia 30 stycznia 2020 r. w SP Nr 6 im. Janusza Korczaka w Krośnie odbył się Dzień Otwarty dla przyszłych pierwszoklasistów.

W sali teatralnej po powitaniu przez Panią Dyrektor Teresę Janusz zgromadzeni goście obejrzeli występy artystyczne uczniów szkoły, następnie mieli możliwość zwiedzenia szkoły, rozmowy z nauczycielami.

W trakcie spotkania w klasopracowniach przygotowane były różnorodne atrakcje dla dzieci: doświadczenia chemiczne, malowanie na folii, kolorowanki i układanki, a także słodki poczęstunek.

Na holu szkoły można było obejrzeć prezentację multimedialną z uroczystości 60-lecia szkoły i księgi sukcesów uczniów szkoły.

Mamy nadzieję, że w czasie Dnia Otwartego dzieci i rodzice poczuli atmosferę nauki i zabawy i przekonali się, że Szkoła Podstawowa Nr 6 w Krośnie jest przyjazna uczniom i rodzicom.

Dzień Otwarty zainaugurował cykl zajęć otwartych dla dzieci rozpoczynających naukę w klasie pierwszej w 2020 roku.
Pierwsze zajęcia odbędą się 13 lutego 2020 roku o godz. 16.30.

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy: Zofia Langner, Katarzyna Warchoł