Aktualności i wydarzenia

SZANOWNI RODZICE, DRODZY UCZNIOWIE!

W ostatnich miesiącach panująca na świecie pandemia z dnia na dzień zmieniła całą naszą edukację. Nic nie było „normalne”, wszyscy uczyliśmy się nowych form i metod pracy oraz współdziałania. Napotykaliśmy różne trudności dlatego tym bardziej cieszymy się, że z powodzeniem udało nam się realizować kształcenie na odległość. Możemy śmiało ogłosić  nasz wspólny sukces dydaktyczny.

Dotarliśmy do końca roku szkolnego. Pracowaliśmy wytrwale, zarówno Wy Rodzice, jak i my nauczyciele, ale przede wszystkim Wy, nasi kochani Uczniowie.

Determinacją oraz konsekwencją pokonaliśmy przeciwności. Możemy z dumą powiedzieć, że rok szkolny 2019/ 2020 kończy się dla nas pełnią satysfakcji z uzyskanych wyników.

Niestety w związku z nadal obowiązującym na terenie naszego kraju stanem pandemii nie odbędzie się tradycyjne pożegnanie w sali teatralnej. Natomiast zapraszamy uczniów na spotkanie z wychowawcami w mniejszych grupach do klas.

Życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych wakacji i powrotu do szkoły w nowym roku szkolnym!!!