Aktualności i wydarzenia

I TAK SIĘ TRUDNO ROZSTAĆ...

W piątek, 26 czerwca 2020 r. w szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla wszystkich uczniów.

Uczniowie klas I - VII odebrali świadectwa w salach lekcyjnych, w kilkuosobowych grupach w różnych godzinach.

Klasy ósme spotkały się z wychowawcami i Dyrekcją szkoły w sali teatralnej. Niestety, w tej uroczystości nie mogli uczestniczyć rodzice. Mimo rygorów sanitarnych uczennice i uczniowie klas ósmych w podniosłej atmosferze odebrali świadectwa ukończenia szkoły podstawowej.

Wychowawcy wręczyli uczniom dyplomy i nagrody za osiągnięcia naukowe i sportowe oraz listy gratulacyjne i podziękowania dla rodziców za owocną współpracę ze szkołą.

Naszym absolwentom życzymy, aby dostali się do wymarzonych szkół i mogli spełniać swoje marzenia.

Wszystkim życzymy wspaniałych wakacji!

Galeria fotografii

E. Barć, M. Matelowska