Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2009/2010

Nasi uczniowie biorą udział w licznych konkursach i olimpiadach.

Poniżej przedstawiamy ich sukcesy w roku szkolnym 2009/2010.

  

"MISTRZOWIE PRZEDMIOTÓW" 2010

 

Mistrz Języka Polskiego

klasy czwarte: Michalina Siwy IV a
klasy piąte: Marcin Miczek V b
klasa szósta: Agnieszka Uliasz VI a

 

Mistrz Ortografii

klasy czwarte: Mateusz Misiewicz IV b
klasy piąte: Dominika Woźniak V b
klasa szósta: Kinga Woźniak VI a

 

Mistrz Historii

klasy czwarte: Mateusz Misiewicz IV a
klasy piąte: Marcin Miczek V b
klasa szósta: Michał Buda VI a

 

Mistrz Języka Angielskiego

klasy trzecie: Mateusz Kałwik III b
klasy czwarte: Piotr Janusz IV a
klasy piąte: Patryk Dyląg V b
klasa szósta: Łukasz Mrozek VI a

 

Mistrz Matematyki

klasy czwarte: Michał Zygarowicz IV a
klasy piąte: Damian Kustroń V a
klasa szósta: Lidia Sługocka VI a

 

Mistrz Przyrody

klasy czwarte: Igor Łopatkiewicz IV a
klasy piąte: Marcin Miczek V b
klasa szósta: Łukasz Mrozek VI a

 

Mistrz Informatyki klas szóstych

I miejsce – Łukasz Mrozek
II miejsce – Mikołaj Filar
III miejsce – Magdalena Fiołek

 

Mistrz Muzyki

klasy czwarte: Zuzanna Gierlicka IV a
klasy piąte: Ewa Stefanik V a
klasa szósta: Mikołaj Filar VI a

 

Mistrz Plastyki

klasy czwarte: Patrycja Jurczak IV a
klasy piąte: Marcelina Świerczyńska V b
klasa szósta: Kinga Woźniak VI a

 

Lidia Sługocka z klasy VI a zdobyła I miejsce w konkursie "IX Krośnieńskie Igraszki Matematyczne"

 

Michał Zygarowicz z klasy IV a zakwalifikował się do finału krajowych eliminacji XXIV Międzynarodowych Mistrzostw w Grach Matematycznych i Logicznych

  

Klasa IV a zajęła IV miejsce w III Matematyczno-Przyrodniczym Turnieju Klas zorganizowanym przez Miejski Zespół Szkół nr 3 w Krośnie

 

Marcelina Świerczyńska zajęła II miejsce, a Zuzanna Filip, Emilia Rokitka, Karolina Guśpiel, Marcin Miczek zostali wyróżnieni w konkursie literackim "Mój najlepszy przyjaciel z książki" zorganizowanym przez Oddział dla Dzieci KBP

 

Karolina Guśpiel i Karol Stachyrak z klasy V b zostali wyróżnieni w konkursie o tytuł "Mistrz Pięknego Czytania 2010" zorganizowanym przez Oddział dla Dzieci i Filię nr 4 KBP

 

Zuzanna Filip z klasy V b została laureatką I Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego pod hasłem "Moje spotkania z przyrodą"

 

Drużyna w składzie: Mikołaj Filar, Łukasz Mrozek i Michał Korzeniowski zajęła III miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie Humanistycznym pod nazwą "Krosno – moje miasto"

 

Magdalena Fiołek została wyróżniona za prezentację "Gawędy o moim mieście" w V Międzyszkolnym Konkursie Humanistycznym pod nazwą "Krosno – moje miasto"

  

Klaudia Krukar z klasy IV b otrzymała wyróżnienie za felieton pt. "Krosno – moje M. Jak zmienia się moje miasto" w III edycji konkursu dziennikarskiego "Młody Reporter"

 

Mateusz Misiewicz z klasy IV b zdobył wyróżnienie w konkursie recytatorskim "Tropem współczesnej poezji" zorganizowanym przez Regionalne Centrum Kultur Pogranicza

 

Klaudia Krukar i Justyna Słyś z klasy IV b otrzymały wyróżnienia w konkursie "Pięknie mówię – opowiem ci bajkę", który odbył się w Szkole Podstawowej nr 14

 

Katarzyna Mazur, Katarzyna Niżnik oraz tańcząca z nimi Anna Krówka zdobyły I miejsce w kategorii duety klas I – III, Maria Radkowska zajęła II miejsce w kategorii soliści klas I – III, Zuzanna Znój została wyróżniona w kategorii soliści klas IV – VI w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej "Let’s sing in English"

 

Mateusz Kałwik, Karolina Kościółek, Monika Misiura, Olga Bidnik i Paulina Fiałkowska z klasy III b zakwalifikowali się do finału Mini Olimpiady Matematycznej

 

Lidia Sługocka zajęła II miejsce w rywalizacji uczniów klas szóstych, Mateusz Korona zajął II miejsce w rywalizacji uczniów klas piątych III Krośnieńskiego Konkursu Matematycznego

 

Michał Korzeniowski z klasy VI a został finalistą Kuratoryjnego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego

 
 
Lidia Sługocka, Mikołaj Filar, Łukasz Mrozek zajęli IV miejsce w finale III edycji międzyszkolnego matematycznego konkursu dla szóstoklasistów "Poczuj się gimnazjalistą"

 
 
Aleksandra Kędzior z klasy VI a została wyróżniona w Międzyszkolnym Konkursie Literackim "Bożonarodzeniowe tradycje w moim domu"

 

Julia Gorczyca i Mateusz Groszyk z klasy II a zostali nagrodzeni w konkursie recytatorskim "Cztery pory roku - Zima" zorganizowanym przez Oddział dla Dzieci Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej

 

Mikołaj Filar zajął I miejsce w drugim etapie Olimpiady Biblijnej na temat Ewangelii wg św. Łukasza i św. Marka na szczeblu dekanatu Krosno I, jednocześnie zapewnił sobie udział w finale Konkursu Wiedzy Biblijnej Archidiecezji Przemyskiej

 

Julia Gorczyca z klasy II a oraz Katarzyna Mika z klasy III b otrzymały wyróżnienia w konkursie plastycznym "Cztery pory roku – ZIMA" zorganizowanym przez Filię Nr 4 Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej

 

Ewa Stefanik z klasy V b zajęła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Na Najpiękniejszą Ozdobę Choinkową organizowanym przez Ochotnicze Hufce Pracy w Krośnie

 

Angelika Poparda-Serwińska z klasy III b zdobyła III miejsce w kategorii solista w IV Międzyszkolnym Konkursie Kolęd pod patronatem Prezydenta Miasta Krosna

 

Emilia Rokitka z klasy V b zajęła I miejsce, Izabela Bielska z klasy VI a III miejsce, wyróżniona została Kinga Urban z klasy VI a w konkursie plastycznym dla uczniów klas V i VI szkół podstawowych pod hasłem "Galeria portretów Jeżycjady" zorganizowanym przez Oddział dla Dzieci Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej

 

Luiza Półchłopek z klasy II a zdobyła wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim dla uczniów klas II "KWIATY DLA BABCI I DZIADKA" zorganizowanym przez Oddział dla Dzieci Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej

 

Klasa I b zdobyła I miejsce w wojewódzkim konkursie na najsympatyczniejszą klasę pierwszą "Jesteśmy pierwsza klasa" zorganizowanym przez Dziennik Nowiny

 

Rafał Poparda z klasy V b otrzymał wyróżnienie w kategorii solista VI Międzyszkolnym Konkursie Pieśni i Poezji Patriotycznej

 
 
Gry planszowe karciane łamigłówki HOBBITY.pl