Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2012/2013

MISTRZOWIE PRZEDMIOTÓW

MISTRZ JĘZYKA POLSKIEGO
Klasy czwarte: Izabela Gil, kl. IV b
Klasa piąta: Julia Gorczyca, kl.V a
Klasy szóste: Wojciech Deptuch, kl. VI a

MISTRZ ORTOGRAFII
Klasy czwarte: Izabela Stasik, kl. IV a
Klasa piąta: Emilia Cyrkiel, kl. V a
Klasy szóste: Karolina Kościółek, kl. VI b

MISTRZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Klasy trzecie: Dawid Skrok, kl. III a
Klasy czwarte: Dominik Dorosz, kl. IV a
Klasa piąta: Kacper Ostafil, kl. V a
Klasy szóste: Katarzyna Woźnica, kl. VI b

MISTRZ  HISTORII
Klasy czwarte: Michał Mularczyk, kl. IV b
Klasa piąta: Mateusz Groszyk, kl. V a
Klasy szóste: Paulina Fiałkowska, kl. VI b

MISTRZ  MATEMATYKI
Klasy czwarte: Izabela Stasik, kl. IV a
Klasa piąta: Dawid Prajzner, kl. V a
Klasy szóste: Karolina Kościółek, kl. VI b

MISTRZ PRZYRODY
Klasy czwarte: Maciej Sanocki, kl. IV b
Klasa piąta: Kamil Biernacki, kl.VI a
Klasy szóste: Wojciech Deptuch, kl. VI a

MISTRZ PLASTYKI
Klasy czwarte: Izabela Gil, kl. IV b
Klasa piąta: Agnieszka Siwiec, kl. V a
Klasy szóste: Monika Misiura, kl. VI b

MISTRZ MUZYKI
Klasy czwarte: Zuzanna Kolanko, kl. IV b
Klasa piąta: Eliza Półchłopek, kl. V a
Klasy szóste: Sylwia Wszołek, kl. VI a

MISTRZ INFORMATYKI
Klasy szóste: Anna Krówka, kl. VI a

 

 

Międzyszkolny konkurs literacki "WIARA, NADZIEJA I MIŁOŚĆ" zorganizowany przez Towarzystwo Przyjaciół Krośnieńskiego Hospicjum
I miejsce – Maria Radkowska, klasa VI b
II miejsce – Katarzyna Woźnica, klasa VI b
Nauczyciel przygotowujący: Małgorzata Matelowska

KROŚNIEŃSKI MISTRZ ORTOGRAFII 2013
wyróżnienie – Karolina Kościółek,  klasa VI b
Nauczyciel przygotowujący: Małgorzata Matelowska

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY dla uczniów klas trzecich zorganizowany przez Szkołę Podstawową Nr 10 w Krośnie
II miejsce – Natalia Woźniak, klasa III b
wyróżnienie – Dawid Skrok, klasa III a
Nauczyciele przygotowujący: Mariola Mendrala, Małgorzata Polańska

BOHATEROWIE TUWIMA – konkurs zorganizowany przez Krośnieńską Bibliotekę Publiczną
III miejsce – Maria Grochmal, klasa IV b
III miejsce – Jakub Nycz, klasa IV a
wyróżnienie – Aleksandra Krzanowska, klasa IV b
wyróżnienie – Iga Sawaryn, klasa IV a
Nauczyciel przygotowujący: Małgorzata Matelowska

XII KROŚNIEŃSKIE IGRASZKI MATEMATYCZNE – konkurs zorganizowany przez Miejski Zespół Szkół Nr 1 w Krośnie
I miejsce – Mateusz Kałwik, klasa VI b
Nauczyciel przygotowujący: Joanna Mazur

VI KROŚNIEŃSKI KONKURS MATEMATYCZNY
III miejsce – Mateusz Kałwik, klasa VI b
Nauczyciel przygotowujący: Joanna Mazur

ENGLISH IS EASY
Mistrza Klas III Miasta Krosna – Dawid Skrok, klasa III a
Nauczyciel przygotowujący: Magdalena Buczyńska

MINI OLIMPIADA MATEMATYCZNA
wyróżnienie – Anna Kościółek, klas III b
Nauczyciel przygotowujący: Mariola Mendrala

KSIĄŻKOWY OGRÓD FRASZEK - konkurs literacki zorganizowany przez Oddział dla Dzieci Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej
III miejsce – Sylwia Wszołek, klasa VI a
wyróżnienie – Mateusz Groszyk, klasa V a
Nauczyciele przygotowujący: Anna Gazda, Małgorzata Matelowska

"ZOSIA-SAMOSIA" I NIE TYLKO. KONKURS RECYTATORSKI WIERSZY JULIANA TUWIMA zorganizowany przez Filię nr 4 KBP
I miejsce – Aleksandra Krzanowska, klasa IV b
wyróżnienie – Julia Paradysz, klasa IV a
Nauczyciele przygotowujący: Anna Gazda, Małgorzata Matelowska

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS SŁOWA "PIĘKNIE MÓWIĘ – CO SŁYCHAĆ U PANA TUWIMA" zorganizowany przez Szkołę Podstawową Nr 14 w Krośnie
wyróżnienie – Kamila Sowa, klasa III b
Nauczyciel przygotowujący: Mariola Mendrala

KONKURS PLASTYCZNO-RECYTATORSKI "WIOSNA WIERSZEM MALOWANA"
I miejsce w konkursie w kategorii recytatorskiej – Katarzyna Kędra, klasa II b
II miejsce w kategorii plastycznej – Natalia Ciereszyńska, klasa IV b
Nauczyciele przygotowujący: Katarzyna Warchoł, Anna Gazda

OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKI "MOJE SPOTKANIA Z PRZYRODĄ" zorganizowany przez Szkołę Podstawową Nr 2 w Jaśle
laureatka – Maria Radkowska, klasa VI b.
wyróżnienie – Róża Dąbrowska, klasa VI a
wyróżnienie  – Julia Gorczyca, klasa V a
Nauczyciele przygotowujący: Anna Gazda, Małgorzata Matelowska

KONKURS MATEMATYCZNY zorganizowany przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty
finalista – Mateusz Kałwik, klasa VI b
Nauczyciel przygotowujący: Joanna Mazur

MIĘDZYSZKOLNY INTERDYSCYPLINARNY INDYWIDUALNY KONKURS "JESTEM Z KROSNA" zorganizowany przez Szkołę Podstawową Nr 15 w Krośnie
III miejsce w kategorii „Wiedza” – Dawid Skrok, klasa III a
Nauczyciel przygotowujący: Małgorzata Polańska

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PRZYRODNICZY "JESTEM UWAŻNYM OBSERWATOREM PRZYRODY" zorganizowany przez Szkołę Podstawową Nr 14 w Krośnie
II miejsce – Olga Krzysztof, klasa III a
Nauczyciel przygotowujący: Małgorzata Polańska

IX KONKURS RECYTATORSKI  "TROPEM WSPÓŁCZESNEJ POEZJI"
nagroda – Katarzyna Niżnik, klasa VI a
Nauczyciel przygotowujący: Anna Gazda

VIII KONKURS PLASTYCZNY WIELKANOCNE TRADYCJE POGRANICZA "PALMA, PISANKA, WIENIEC, OZDOBA ŚWIĄTECZNA" zorganizowany przez Regionalne Centrum Kultur Pogranicza
I miejsce w kategorii "Pisanka" – Karolina Kościółek, klasa VI b
II miejsce w kategorii "Pisanka" – Katarzyna Rzepka, klasa VI a
II miejsce w kategorii "Ozdoba świąteczna" – Aleksandra Poradyło, klasa V a
wyróżnienie w kategorii "Pisanka" – Kacper Kubit, klasa III a
Nauczyciele przygotowujący: Elżbieta Dudek, Małgorzata Polańska

FINAŁ POWIATOWY MIASTA KROSNA XV EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO POD HASŁEM "TWOJA WIEDZA I CZUJKA W DOMU, TLENEK WĘGLA NIC ZŁEGO NIE ZROBI NIKOMU"
nagroda i awans do szczebla wojewódzkiego – Adrian Wojnar, klasa IV a
Nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Dudek

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "ZIMOWE PEJZAŻE" zorganizowany przez Szkołę Podstawową Nr 10 w Krośnie
II miejsce – Maria Charzewska, klasa III b
Nauczyciel przygotowujący: Mariola Mendrala

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY "TELEWIZJA CYFROWA W MOIM DOMU" zorganizowany przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty, pod honorowym patronatem Wojewody Podkarpackiego
I miejsce – Wiktoria Włoch, klasa VI b
Nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Dudek

JASIELSKI KONKURS MATEMATYCZNY im. HUGONA STEINHAUSA
wyróżnienie – Mateusz Kałwik, klasa VI b
wyróżnienie – Olga Bidnik, klasa VI b
Nauczyciel przygotowujący: Joanna Mazur

"ZIMOWE FANTAZJE" – konkurs plastyczny zorganizowany przez Oddział dla Dzieci Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej
nagroda główna – Agnieszka Siwiec, klasa V a
Nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Dudek

"IDEA KORCZAKOWSKIEJ SAMORZĄDNOŚCI W SZKOLE XXI WIEKU" – ogólnopolski konkurs dla samorządów szkolnych
III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6 w Krośnie
Opiekunowie SU: Magdalena Buczyńska, Janusz Stryczniewicz

"NASZ DOM – POLSKA" – konkurs recytatorski zorganizowany przez Oddział dla Dzieci Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej
II miejsce – Kacper Zajdel, klasa II b
Nauczyciel przygotowujący: Katarzyna Warchoł

KONKURS RECYTATORSKI "BEZ PIĄTEJ KLEPKI" zorganizowany przez Spółdzielczy Dom Kultury przy ulicy Kisielewskiego
I miejsce – Katarzyna Kędra, klasa II b
Nauczyciel przygotowujący: Katarzyna Warchoł

"BAŚNIOWY ŚWIAT KORNELII DOBKIEWICZOWEJ" – konkurs plastyczny zorganizowany przez Oddział dla Dzieci Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej
laureatka – Katarzyna Steliga, klasa III a
Nauczyciel przygotowujący: Małgorzata Polańska

MIEDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "ILUSTRACJA DO KSIĄŻKI KRÓL MACIUŚ I” zorganizowany przez Szkołę Podstawową Nr 6 w Krośnie
II miejsce – Weronika Wójcik, klasa II a
wyróżnienie – Katarzyna Kędra, klasa II b
wyróżnienie – Katarzyna Gierlach, klasa III a
wyróżnienie – Natalia Woźniak, klasa III b
Nauczyciele przygotowujący: Zofia Langner, Katarzyna Warchoł, Małgorzata Polańska, Mariola Mendrala

KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA "CZYTAM, BO LUBIĘ – JESIEŃ" zorganizowany przez Oddział dla Dzieci Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej
wyróżnienie – Zuzanna Moskal, klasa III a
wyróżnienie – Anna Kościółek, klasa III b
Nauczyciele przygotowujący: Małgorzata Polańska, Mariola Mendrala
  

 

 
 
Gry planszowe karciane łamigłówki HOBBITY.pl