SUKCESY UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

MISTRZOWIE PRZEDMIOTÓW

MISTRZ JĘZYKA POLSKIEGO
Klasy czwarte: Katarzyna Steliga, kl. IV a
Klasy piąte: Izabela Gil, kl. V b
Klasa szósta: Julia Gorczyca, kl.VI a
 
MISTRZ ORTOGRAFII
Klasy czwarte: Anna Kościółek, kl. IV b
Klasy piąte: Izabela Stasik, kl. V a
Klasa szósta: Julia Gorczyca, kl.VI a
 
MISTRZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Klasy trzecie: Kacper Zajdel, kl. III b
Klasy czwarte: Dawid Skrok, kl. IV a
Klasy piąte: Jakub Nycz, kl. V a
Klasa szósta: Kacper Ostafil, kl. VI a
 
MISTRZ  HISTORII
Klasy czwarte: Anna Kościółek, kl. IV b
Klasy piąte: Anna Wnęk, kl. V a
Klasa szósta: Mateusz Groszyk, kl. VI a
 
MISTRZ  MATEMATYKI
Klasy czwarte: Anna Kościółek, kl. IV b
Klasy piąte: Izabela Stasik, kl. V a
Klasa szósta: Kamil Biernacki, kl. VI a
 
MISTRZ PRZYRODY
Klasy czwarte: Katarzyna Steliga, kl. IV a
Klasy piąte: Jakub Nycz, kl.V a
Klasa szósta: Emilia Cyrkiel, kl. VI a a
 
MISTRZ PLASTYKI
Klasy czwarte: Alicja Stopkowicz, kl. IV b
Klasy piąte: Kinga Hus, kl. V b
Klasa szósta: Agnieszka Siwiec, kl. VI a
 
MISTRZ MUZYKI
Klasy czwarte: Ewelina Zając, kl. IV a
Klasa szósta: Eliza Półchłopek, kl. VI a
 
MISTRZ  INFORMATYKI - klasa VI
I miejsce: Kamil Biernacki
II miejsce: Agnieszka Pawluk i Dawid Prajzner
III miejsce: Mateusz Groszyk
 
WYNIKI KONKURSÓW W KLASACH I-III

Konkurs "MISTRZ CZYTANIA"
•    Natalia Maślanka z kl. II a
•    Liwia Książek z kl. II b
•    Emilia Boruta z kl. III a
•    Kacper Zajdel z kl. III b
 
Konkurs "NAJPIĘKNIEJSZY ZESZYT"
•    Wiktoria Borowczyk z kl. I a
•    Oliwia Jaracz z kl. I b
•    Jacek Prajsner  z kl. II a
•    Krystian Niezgoda z kl. II b
•    Tymoteusz Wilk z kl. III a
•    Katarzyna Półchłopek z kl. III b

  

WOLONTARIAT – OTWARTE SERCA, OTWARTE DŁONIE – konkurs zorganizowany przez Towarzystwo Przyjaciół Krośnieńskiego Hospicjum
I miejsce w konkursie literackim – Julia Gorczyca, klasa VI a
III miejsce w konkursie plastycznym – Anna Wnęk, klasa V a
IV miejsce w konkursie plastycznym – Kacper Dwernicki, klasa IV a
Nauczyciele przygotowujący: Małgorzata Matelowska, Elżbieta Dudek

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MITOLOGICZNY "ZNAWCY MITYCZNEGO ŚWIATA” zorganizowany przez Szkołę Podstawową Nr 3 w Krośnie
II miejsce – Anna Wnęk, klasa V a i Jakub Kędzierski, klasa V b
Nauczyciel przygotowujący: Anna Gazda

LEGENDY KROŚNIEŃSKIE. CZYTAŁEM - WIEM! – konkurs pięknego czytania zorganizowany przez Krośnieńską Bibliotekę Publiczną
wyróżnienie – Natalia Ciereszyńska, klasa V b
Nauczyciel przygotowujący: Anna Gazda

XIII KROŚNIEŃSKIE IGRASZKI MATEMATYCZNE
II miejsce – Emilia Cyrkiel, klasa VI a
Nauczyciel przygotowujący: Joanna Mazur

KONKURS PLASTYCZNO-RECYTATORSKI "WIOSNA WIERSZEM MALOWANA" zorganizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Krośnie
I miejsce w kategorii recytatorskiej – Katarzyna Kędra, klasa III b
Nauczyciel przygotowujący: Katarzyna Warchoł

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PRZYRODNICZY "JESTEM UWAŻNYM OBSERWATOREM PRZYRODY" zorganizowany przez Szkołę Podstawową Nr 14 w Krośnie
wyróżnienie – Weronika Niemiec, klasa III b
Nauczyciel przygotowujący: Katarzyna Warchoł

POWIATOWY FESTIWAL PIOSENKI ANGIELSKIEJ
I miejsce w kategorii zespół klas I-III – Daria Domin, Marcelina Janiec, Katarzyna Kędra, Weronika Kmonk, Wiktoria Lasek, Weronika Niemiec, Katarzyna Półchłopek, Emilia Stefanik, Oliwia Ziemba
II miejsce w kategorii duet klas I-III – Lena Szymkowicz i Klaudia Żywiec
II miejsce w kategorii solista klas IV-VI – Kamila Sowa z zespołem tanecznym w składzie: Marcelina Gondek, Aleksandra Langner, Natalia Woźniak
II miejsce w kategorii duet klas IV-VI – Julia Jaracz i Karolina Sieńko z chórkiem w składzie: Natalia Woźniak, Marcelina Gondek
Nauczyciele przygotowujący: Elżbieta Barć, Magdalena Buczyńska

MIĘDZYNARODOWY KONKURS "KANGUR MATEMATYCZNY 2014"
wyróżnienie – Kamil Biernacki, klasa VI a
wyróżnienie – Beata Drzyzga, klasa V b
wyróżnienie – Maciej Guzik, klasa V a
wyróżnienie – Olga Krzysztof, klasa IV a
wyróżnienie – Weronika Niemiec, klasa III b
Nauczyciele przygotowujący: Joanna Mazur, Katarzyna Warchoł

POEZJA I MODA – konkurs recytatorski wierszy o babciach, dziadkach i pradziadkach połączony z pokazem mody zorganizowany przez KBP
I miejsce – Kamila Sowa, klasa IV b
Nauczyciel przygotowujący: Anna Gazda

X KONKURS RECYTATORSKI "TROPEM WSPÓŁCZESNEJ POEZJI"
wyróżnienie – Kamila Sowa
wyróżnienie – Maciej Sanocki
Nauczyciele przygotowujący: Anna Gazda, Małgorzata Matelowska

OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKI "MOJE SPOTKANIA Z PRZYRODĄ" zorganizowany przez Szkołę Podstawową Nr 2 w Jaśle
laureatka – Julia Jaracz, klasa IV b
wyróżnienie – Kacper Dwernicki, klasa IV a
wyróżnienie – Anna Wnęk, klasa V a
wyróżnienie – Paulina Wszołek, klasa V a
wyróżnienie – Natalia Ciereszyńska, klasa V b
wyróżnienie – Julia Gorczyca, klasa VI a
Nauczyciele przygotowujący: Anna Gazda, Małgorzata Matelowska

SZACHOWE OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA NAJMŁODSZYCH do lat 7
III miejsce – Michał Guzik, klasa I b

IX KONKURS PLASTYCZNY "WIELKANOCNE TRADYCJE POGRANICZA – PALMA, PISANKA, WIENIEC, OZDOBA ŚWIĄTECZNA" zorganizowany przez RCKP
II miejsce  w kategorii "Ozdoba Świąteczna" – Kacper Kubit, klasa IV a
nagroda w kategorii "Pisanka" – Katarzyna Steliga, klasa IV a
nagroda w kategorii "Pisanka" – Luiza Półchłopek, klasa VI a
Nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Dudek

ZACZAROWANE BAŚNIE – konkurs literacki zorganizowany przez Odział dla Dzieci Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej
III miejsce – Anna Wnęk, klasa V a
III miejsce – Izabela Gil, klasa V b
Nauczyciele przygotowujący: Anna Gazda, Małgorzata Matelowska

WIELKANOCNE RYMOWANKI – konkurs recytatorski zorganizowany przez Oddział dla Dzieci Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej
wyróżnienie – Matylda Niemiec, klasa I a
Nauczyciel przygotowujący: Mariola Mendrala

MIEDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "WIOSENNY BUKIET” zorganizowany przez Szkołę Podstawową Nr 6 w Krośnie
I miejsce – Emilia Stefanik, klasa III b
III miejsce – Jędrzej Nowakowski, klasa II a
III miejsce – Tyla Hallam, klasa I b
Nauczyciele przygotowujący: Zofia Langner, Jolanta Habrat, Małgorzata Polańska

DOLNOŚLĄSKI PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI LITERACKIEJ DZIECI I MŁODZIEŻY "LIST DO ..."
wyróżnienie – Mateusz Groszyk, klasa VI a
Nauczyciel przygotowujący: Małgorzata Matelowska

"CZYTAM, BO LUBIĘ – WIOSNA" – konkurs zorganizowany przez KBP
wyróżnienie – Zuzanna Moskal, klasa IV a
wyróżnienie – Dawid Skrok, klasa IVa
Nauczyciel przygotowujący: Małgorzata Matelowska

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "NAJPIĘKNIEJSZY ZAKĄTEK MOJEJ MIEJSCOWOŚCI"
I miejsce – Luiza Półchłopek, klasa VI a
Nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Dudek

XIII JASIELSKI KONKURS MATEMATYCZNY im. HUGONA STEINHAUSA
laureat – Dawid Prajzner, klasa VI a
Nauczyciel przygotowujący: Joanna Mazur

"WIERSZE SPOD CHOINKI" - konkurs recytatorski zorganizowany przez Oddział dla Dzieci Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej
wyróżnienie – Matylda Niemiec, klasa I a
Nauczyciel przygotowujący: Mariola Mendrala

"BEZ PIĄTEJ KLEPKI" – konkurs recytatorski zorganizowany przez Spółdzielczy Dom Kultury przy ulicy Kisielewskiego
III miejsce – Katarzyna Kędra, klasa III b
Nauczyciel przygotowujący: Katarzyna Warchoł

"UWOLNIJ PSIE MARZENIA" – konkurs plastyczny zorganizowany przez Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt Animals, Inspektorat ds. Ochrony Zwierząt OTOZ Animals w Krośnie
wyróżnienie – Daria Domin, klasa III b
wyróżnienie – Matylda Niemiec, klasa III b
Nauczyciel przygotowujący: Katarzyna Warchoł

"CZYTAM, BO LUBIĘ – JESIEŃ" – konkurs pięknego czytania zorganizowany przez KBP
wyróżnienie – Kacper Zajdel, klasa III b
Nauczyciel przygotowujący: Katarzyna Warchoł



 



 

 
 
Gry planszowe karciane łamigłówki HOBBITY.pl