SUKCESY UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

MISTRZOWIE PRZEDMIOTÓW

MISTRZ JĘZYKA POLSKIEGO
klasy czwarte – Weronika Niemiec, klasa IV b
klasy piąte – Katarzyna Steliga, klasa V a
klasy szóste – Izabela Gil, klasa VI b

MISTRZ ORTOGRAFII
klasy czwarte – Julia Szarek, klasa IV b
klasy piąte – Anna Kościółek, klasa V b
klasy szóste – Patrycja Gabło, klasa VI a

MISTRZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO
klasy trzecie – Liwia Książek, klasa III b
klasy czwarte – Michał Ginalski, klasa IV a
klasy piąte – Dawid Skrok, klasa V a
klasy szóste – Maciej Uliasz, klasa VI a

MISTRZ HISTORII
klasy czwarte – Dominik Matuszewski, klasa IV a
klasy piąte – Karolina Sieńko, klasa V b
klasy szóste – Jakub Kędzierski, klasa VI b

MISTRZ MATEMATYKI
klasy czwarte – Dawid Janaska, klasa IV a
klasy piąte – Dawid Skrok, klasa V a
klasy szóste – Beata Drzyzga, klasa VI b

MISTRZ PRZYRODY
klasy czwarte – Michał Ginalski, klasa IV a
klasy piąte – Olga Krzysztof, klasa V a
klasy szóste – Beata Drzyzga, klasa VI b

MISTRZ MUZYKI
klasy czwarte – Dominik Matuszewski, klasa IV a
klasy piąte – Julia Jaracz, klasa V b
klasy szóste – Natalia Ciereszyńska, klasa VI b

MISTRZ PLASTYKI
klasy czwarte – Weronika Niemiec, kl.IV b
klasy piąte – Anna Kościółek, klasa V b
klasy szóste – Patrycja Gabło, klasa VI a

MISTRZ ZAJĘĆ KOMPUTEROWYCH
klasy szóste – Kacper Matera, klasa VI b

  

MIĘDZYSZKOLNA ALTERNATYWNA OLIMPIADA "MŁODY ANGLISTA"
III miejsce – Dawid Skrok, klasa V a
III miejsce – Maciej Uliasz, klasa VI a
Nauczyciele przygotowujący: Magdalena Buczyńska, Elżbieta Barć

KROŚNIEŃSKI MISTRZ ORTOGRAFII 2015
wyróżnienie – Anna Kościółek, klasa V b
Nauczyciel przygotowujący: Anna Gazda

SZACHOWE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
mistrz województwa w kategorii chłopców klas I-III – Michał Guzik, klasa II b
Nauczyciel przygotowujący: Sławomir Włoch

EASY ENGLISH
II miejsce – Liwia Książek, klasa III b
Nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Barć

VIII KROŚNIEŃSKI KONKURS MATEMATYCZNY
wyróżnienie – Weronika Niemiec, klasa IV b
wyróżnienie – Olga Krzysztof, klasa V a
Nauczyciel przygotowujący: Joanna Mazur

MIEDZYNARODOWY KONKURS "KANGUR MATEMATYCZNY 2015"
wyróżnienie – Martyna Gierlasińska, klasa V a
wyróżnienie – Olga Krzysztof, klasa V a
wyróżnienie – Weronika Niemiec, klasa IV b
wyróżnienie – Igor Kowalik, klasa III b
Nauczyciele przygotowujący: Joanna Mazur, Ewa Szmyd

MIĘDZYSZKOLNY FESTIWAL PIOSENKI ANGIELSKIEJ
III miejsce w kategorii solistka – Lena Szymkowicz, klasa II a
Nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Barć

OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY "JAK HISTEK Z NAPOLEONEM…"
II miejsce – Jakub Chrobak, klasa IV a
wyróżnienie – Filip Such, klasa IV a
Nauczyciel przygotowujący: Małgorzata Matelowska

VIII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY
III miejsce – Anna Kościółek, klasa V b
Nauczyciel przygotowujący: Anna Gazda

VI OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKI "MOJE SPOTKANIA Z PRZYRODĄ"
laureatka – Anna Wnęk, klasa VI a
laureatka – Anna Kościółek, klasa V b
wyróżnienie – Kacper Dwernicki, klasa V a
wyróżnienie – Julia Jaracz, klasa V b
wyróżnienie – Dominik Matuszewski, klasa IV a.
Nauczyciele przygotowujący: Anna Gazda, Małgorzata Matelowska

KONKURS MIĘDZYSZKOLNY "WIEM WSZYSTKO"
II miejsce – Weronika Niemiec, klasa VI b i Michał Ginalski, klasa IV a
Nauczyciele przygotowujący: Magdalena Buczyńska, Elżbieta Zając

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS SŁOWA "PIĘKNIE MÓWIĘ"
III miejsce – Marek Krzanowski, klasa I b
wyróżnienie – Alicja Janczewska, klasa I a
wyróżnienie – Kacper Zajdel, klasa IV b
Nauczyciele przygotowujący: Zofia Langner, Katarzyna Warchoł, Anna Gazda

I KROŚNIEŃSKIE DYKTANDO PWSZ
wicemistrz – Olga Krzysztof, klasa V a
Nauczyciel przygotowujący: Małgorzata Matelowska

FINAŁ POWIATOWY MIASTA KROSNA XVII EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY "BEZPIECZEŃSTWO I ROZWAGA - TEGO OD CIEBIE KAŻDY WYMAGA"
wyróżnienie – Weronika Niemiec, klasa IV b
Nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Dudek

WIELKANOCNE TRADYCJE POGRANICZA "PALMA, PISANKA, WIENIEC, OZDOBA ŚWIĄTECZNA"
laureatka w kategorii „Palma” – Emilia Stefanik, klasa IV b
Nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Dudek

KONKURS PLASTYCZNY "WIOSENNE WITRAŻE"
wyróżnienie – Katarzyna Kędra, klasa IV b
Nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Dudek

KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA "CZYTAM, BO LUBIĘ – WIOSNA"
II miejsce – Weronika Niemiec, klasa IV b
wyróżnienie – Laura Zep, klasa IV b
Nauczyciel przygotowujący: Anna Gazda

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "WIOSENNY BUKIET"
I miejsce – Iga Klimkiewicz, klasa I a
II miejsce – Karina Pudełko, klasa II b
II miejsce –  Miłosz Klimkiewicz, klasa II a
III miejsce – Wiktor Lorens, klasa III a
Nauczyciele przygotowujący: Katarzyna Warchoł, Małgorzata Polańska, Mariola Mendrala, Jolanta Habrat

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "ZIMOWE PEJZAŻE"
I miejsce – Matylda Niemiec, klasa II a
wyróżnienie – Julia Juryś, klasa I a
Nauczyciele przygotowujący: Mariola Mendrala, Katarzyna Warchoł

XIV JASIELSKI KONKURS MATEMATYCZNY im. H. STEINHAUSA
I miejsce – Maciej Sanocki, klasa VI b
wyróżnienie – Beata Drzyzga, klasa VI b
Nauczyciel przygotowujący: Joanna Mazur

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ KARATE SHINKYOKUSHIN CARPATIA CUP
III miejsce – Piotr Charzewski, klasa VI b

KONKURS RECYTATORSKI "WIERSZE SPOD CHOINKI"
wyróżnienie – Alicja Janczewska, klasa I a
wyróżnienie – Alicja Sebastianka, klasa I a
Nauczyciel przygotowujący: Katarzyna Warchoł

KONKURS RECYTATORSKI "BEZ PIĄTEJ KLEPKI"
I miejsce – Marek Krzanowski, klasa I b
II miejsce – Maciej Sanocki, klasa VI b
wyróżnienie – Laura Zep, klasa IV b
Nauczyciele przygotowujący: Zofia Langner, Anna Gazda

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LITERACKI "JESZCZE NIE ZGINĘŁA…"
I miejsce – Kamila Sowa, klasa V b
Nauczyciel przygotowujący: Anna Gazda

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIEŚNI I POEZJI PATRIOTYCZNEJ
II miejsce w kategorii Solista – Kamila Sowa, klasa V b
II miejsce w kategorii Solista – Julia Jaracz, klasa V b
wyróżnienie w kategorii Recytacja – Julia Paradysz, klasa VI a
Nauczyciele przygotowujący: Elżbieta Dudek, Anna Gazda

KONKURS FOTOGRAFICZNY "PRZYRODA I KRAJOBRAZ KARPACKICH PARKÓW KRAJOBRAZOWYCH"
I miejsce – Aleksandra Krzanowska, klasa VI b
Nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Zając

 

 

 
 
Gry planszowe karciane łamigłówki HOBBITY.pl