SUKCESY UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

MISTRZOWIE PRZEDMIOTÓW

   

MISTRZ JĘZYKA POLSKIEGO

klasy czwarte – Matylda Niemiec, kl. IV a
klasy piąte – Liliana Gnap, kl. V b
klasy szóste – Julia Szarek, kl. VI b

  

MISTRZ ORTOGRAFII

klasy czwarte – Lena Szymkowicz, kl. IV a
klasy piąte – Natalia Maślanka, kl. V a
klasy szóste – Rafał Krzysztof, kl. VI b

  

MISTRZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

klasy trzecie – Wojciech Malik, kl. III
klasy czwarte – Daniel Karapetyan, kl. IV b
klasy piąte – Wiktor Dyląg, kl. V a
klasy szóste – Kacper Zajdel, kl. VI

  

MISTRZ HISTORII

klasy czwarte – Filip Pawlik, kl. IV b
klasy piąte – Rafał Marosz, kl. V
klasy szóste – Dominik Matuszewski, kl. VI a

    

MISTRZ MATEMATYKI

klasy czwarte – Filip Pawlik, kl. IV b
klasy piąte – Liliana Gnap, kl. V b
klasy szóste – Dominik Matuszewski, kl. VI a

  

MISTRZ PRZYRODY

klasy czwarte – Filip Pawlik, kl. IV b
klasy piąte – Jędrzej Nowakowski, kl. Va
klasy szóste – Dominik Matuszewski, kl. VI a

  

MISTRZ PLASTYKI

klasy czwarte – Matylda Niemiec, kl. IV a
klasy piąte – Sylwia Solińska, kl. V a
klasy szóste – Laura Zep, kl. VI

  

MISTRZ ZAJĘĆ KOMPUTEROWYCH

klasy szóste – Tymoteusz Wilk, kl. VI a

    

  

KROŚNIEŃSKI MISTRZ ORTOGRAFII 2017
tytuł „Krośnieńskiego Mistrza Ortografii 2017” - Julianna Klocek, klasa VI b
nauczyciel przygotowujący: Anna Gazda

  

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS "BAJKI ZNAMY I KOCHAMY"
I miejsce - Alicja Dobosz, klasa II b
nauczyciel przygotowujący: Jolanta Habrat

  

X KROŚNIEŃSKI KONKURS MATEMATYCZNY
I miejsce - Filip Pawlik, klasa IV b
nauczyciel przygotowujący: Joanna Mazur

   

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS SKO „JAK MATEMATYKA NAUK KRÓLOWA W PKO BANKU POLSKIM PROCENTY, DZIAŁANIA I LICZBY CHOWA”
wyróżnienie – Dominik Matuszewski
nauczyciel przygotowujący: Joanna Mazur


 

X MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY
I miejsce - Julianna Klocek, klasa VI b
wyróżnienie - Wiktoria Majkut, klasa V a
wyróżnienie - Szymon Półchłopek, klasa III b
nauczyciele przygotowujący:

    

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY "KANGUR 2017"
wyróżnienie - Kajetan Występek, klasa II a
wyróżnienie - Szymon Półchłopek, klasa III b
wyróżnienie - Oliwia Jaracz, klasa IV b
wyróżnienie - Filip Pawlik, klasa IV b
wyróżnienie - Matylda Niemiec, klasa IV a
wyróżnienie - Igor Kowalik, klasa V b
wyróżnienie - Borys Zych, klasa V a
nauczyciele przygotowujący:

    

KONKURS PLASTYCZNY "POCZTÓWKA Z WOLONTARIATU"
I miejsce - Wiktor Lorens 
nauczyciele przygotowujący: Elżbieta Dudek, Elżbieta Zając

   

KURATORYJNY KONKURS Z JĘZYKA POLSKIEGO
finalistka - Weronika Niemiec, klasa VI b  
finalistka - Julia Szarek, klasa VI b
nauczyciel przygotowujący: Anna Gazda

    

KURATORYJNY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
finalista - Kacper Zajdel, klasa VI b
nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Barć

  

KURATORYJNY KONKURS Z PRZYRODY
finalista - Rafał Krzysztof, klasa VI b
finalistka - Weronika Niemiec, klasa VI b
finalista - Kacper Zajdel, klasa VI b
nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Zając

  

XI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ
III miejsce w kategorii duet -  Katarzyna Szmyd i Emilia Fejkiel, klasa III b
wyróżnienie - Lena Szymkowicz, klasa IV a
wyróżnienie - Wiktoria Borowczyk, klasa IV a
nauczyciele przygotowujący: Elżbieta Barć, Agata Litwin

  

VIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKI "MOJE SPOTKANIA Z PRZYRODĄ"
laureatka - Lena Szymkowicz, klasa IV a
laureatka - Weronika Sporniak, klasa IV a
nauczyciel przygotowujący: Anna Gazda

  

TURNIEJ CZYTELNICZY "KSIĄŻKA NA MAŁYM I DUŻYM EKRANIE"
I miejsce - drużyna w składzie: Weronika Niemiec, Julia Szarek, Kacper Zajdel, Dominik Matuszewski
nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Dudek

   

III KROŚNIEŃSKIE DYKTANDO PWSZ
I nagroda - Mistrz Ortografii - Julianna Klocek, klasa VI b
II nagroda - Wicemistrz Ortografii - Rafał Krzysztof, klasa VI b
wyróżnienie - Julia Szarek, klasa VI
nauczyciele przygotowujący: Anna Gazda, Małgorzata Matelowska

  

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI "ENGLISH RHYMES"
III miejsce - Katarzyna Półchłopek, klasa VI a
wyróżnienie - Kajetan Występek, klasa II a
nauczyciele przygotowujący: Agata Litwin, Elżbieta Barć

  

FINAŁ VII EDYCJI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU "DOM MOICH MARZEŃ" 2017 zorganizowanego przez Podkarpacką Izbę Architektów Rzeczpospolitej Polskiej w Rzeszowie
wyróżnienie: Sylwia Solińska, klasa V a
wyróżnienie: Laura Zep, klasa VI b
nauczyciel przygotowujący: Janusz Stryczniewicz

  

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI "WIELKANOCNE RYMOWANKI"
II miejsce - Aleksandra Nykiel, klasa I a
Nauczyciel przygotowujący: Małgorzata Polańska

  

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY DLA UCZNIÓW KLAS I-III "WIOSENNY BUKIET"
I miejsce - Lena Bobola, klasa II b
wyróżnienie - Kamila Gorczyca, klasa I a
Nauczyciele przygotowujący: Jolanta Habrat, Małgorzata Polańska

   

WIELKANOCNE TRADYCJE POGRANICZA – PALMA, PISANKA, WIENIEC, OZDOBA ŚWIĄTECZNA”
I miejsce – Julia Jefimow, klasa III b
III miejsce – Filip Lenart, klasa II c
Nauczyciele przygotowujący: Zofia Langner, Justyna Urbanik

   

KONKURS PIEKNEGO CZYTANIA "CZYTAM, BO LUBIĘ - WIOSNA"
wyróżnienie - Lena Szymkowicz, klasa IV a
Nauczyciel przygotowujący: Anna Gazda

 

I KROŚNIEŃSKI KONKURS RECYTATORSKI
II miejsce - Laura Zep, klasa VI b
Nauczyciel przygotowujący: Anna Gazda

 

  

KONKURS LITERACKI "PORTRET SŁOWAMI MALOWANY"
wyróżnienie – Aleksandra Błaż, klasa V b 
Nauczyciel przygotowujący: Małgorzata Matelowska

     

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS NA KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ W JĘZYKU ANGIELSKIM
II miejsce - Wiktorii Borowczyk, klasa IV a
Nauczyciel przygotowujący: Agata Litwin

    

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "OZDOBA CHOINKOWA
II miejsce - Emilia Stefanik, klasa VI b
wyróżnienie - Aleksandra Lorens, klasa I b
Nauczyciele przygotowujący: Janusz Stryczniewicz, Mariola Mendrala

     

JASIELSKI KONKURS MATEMATYCZNY im. H. STEINHAUSA
II miejsce - Michał Ginalski, klasa VI a
IV miejsce - Dominik Matuszewski, klasa VI a
wyróżnienie - Weronika Niemiec, klasa VI b
Nauczyciele przygotowujący: Joanna Mazur, Grzegorz Urbanek

   

KONKURS RECYTATORSKI "WIERSZE SPOD CHOINKI"
II miejsce – Nikola Krukierek, klasa Ia
Nauczyciel przygotowujący: Małgorzata Polańska

  

KONKURS PLASTYCZNY "BOHATEROWIE SIENKIEWICZA"
laureatka - Julia Szarek, klasa VIb
Nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Dudek

  

KONKURS RECYTATORSKI "BEZ PIĄTEJ KLEPKI"
I miejsce – Laura Zep, klasa VIb
I miejsce – Marek Krzanowski, klasa IIIb
III miejsce – Julia Pis, klasa IIIa
Wyróżnienie – Iga Klimkiewicz, klasa IIIa
Nauczyciele przygotowujący: Anna Gazda, Katarzyna Warchoł, Zofia Langner, Małgorzata Matelowska

  

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "BAJKOWE KUKIEŁKI"
wyróżnienie - Sofiia Duilovska
nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Dudek

  

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIEŚNI I POEZJI PATRIOTYCZNEJ
wyróżnienie - Wiktoria Lasek, klasa VIb
nauczyciel przygotowujący: Gabriela Kozner

 

KURATORYJNY KONKURS Z JĘZYKA POLSKIEGO - kwalifikacja do etapu rejonowego:
Tymoteusz Wilk z kl. VI a
Weronika Niemiec z kl. VI b
Julia Szarek z kl. VI b
nauczyciele przygotowujący: Anna Gazda, Małgorzata Matelowska

  

KURATORYJNY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - kwalifikacja do etapu rejonowego:
Kacper Zajdel z kl. VIb
nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Barć

  

KURATORYJNY KONKURS Z MATEMATYKI - kwalifikacja do etapu rejonowego:
Dawid Janaska z kl. VIa
nauczyciel przygotowujący: Joanna Mazur

  

KURATORYJNY KONKURS Z PRZYRODY - kwalifikacja do etapu rejonowego:
Jędrzej Nowakowski z kl. Va
Rafał Krzysztof z kl. VIb
Weronika Niemiec z kl. VIb
Kacper Zajdel z kl. VIb
nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Zając

 
 
Gry planszowe karciane łamigłówki HOBBITY.pl