SUKCESY UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

MISTRZOWIE PRZEDMIOTÓW

   

MISTRZ JĘZYKA POLSKIEGO

klasy czwarte – Maja Supel, kl. IVb
klasy piąte – Weronika Sporniak, kl. Va
klasy szóste – Julia Zajdel, kl. VIa
klasy siódme – Dominik Matuszewski, kl. VIIa

  

MISTRZ ORTOGRAFII

klasy czwarte – Emilia Fejkiel, kl. IVb
klasy piąte – Matylda Niemiec, kl. Va
klasy szóste – Natalia Maślanka, kl. VIa
klasy siódme – Julianna Klocek, kl. VIIb

  

MISTRZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

klasy trzecie – Jakub Borek, kl. IIIb
klasy czwarte – Julia Pis, kl. IVa
klasy piąte – Daniel Karapetyan, kl. Vb
klasy szóste – Wiktor Dyląg, kl. VIa
klasy siódme – Kacper Zajdel, kl. VIIb

  

MISTRZ HISTORII

klasy czwarte – Katarzyna Szmyd, kl. IVb
klasy piąte – Daniel Karapetyan, kl. Vb
klasy szóste – Natalia Maślanka, kl. VIa
klasy siódme – Dominik Matuszewski, kl. VIIa

    

MISTRZ MATEMATYKI

klasy czwarte – Maja Supel, kl. IVb
klasy piąte – Piotr Nowak, kl. Vb
klasy szóste – Julia Zajdel, kl. VIa
klasy siódme – Karolina Bysiewicz, kl. VIIa

  

MISTRZ PRZYRODY

klasy czwarte – Alicja Janczewska, kl. IV a
klasy piąte – Filip Pawlik, kl. V b
klasy szóste – Igor Kowalik, kl. VI b

  

MISTRZ CHEMII

klasy siódme – Oliwia Ziemba, kl. VIIb

  

MISTRZ ZAJĘĆ KOMPUTEROWYCH

klasy siódme – Weronika Niemiec, kl. VIIb

   

KROŚNIEŃSKI MISTRZ ORTOGRAFII 2018
tytuł "Krośnieńskiego Mistrza Ortografii" - Julianna Klocek, klasa VII b
nauczyciel przygotowujący: Anna Gazda

  

XII FESTIWAL PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW
II miejsce - Lena Szymkowicz, klasa V a
nauczyciele przygotowujący: Magdalena Buczyńska, Elżbieta Barć

  

KONKURS PLASTYCZNY "BEZPIECZNE WAKACJE W MIEŚCIE, LESIE, GÓRACH I NAD WODĄ"
laureatka - Aleksandra Lorens, klasa II b
nauczyciel przygotowujący: Mariola Mendrala

 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY „KANGUR 2018”
wyróżnienie - Anna Jarosz, klasa II a
wyróżnienie - Jakub Szajna, klasa III b
wyróżnienie - Zuzanna Wiklowska, klasa III c
wyróżnienie - Kamil Janas, klasa IV a
wyróżnienie - Filip Pawlik, klasa V b
wyróżnienie - Liliana Gnap, klasa VI b
wyróżnienie - Karolina Bysiewicz, klasa VII a
wyróżnienie - Michał Ginalski, klasa VII a
wyróżnienie - Dominik Matuszewski, klasa VII a
nauczyciele przygotowujący: Małgorzata Polańska, Jolanta Habrat, Justyna Urbanik, Joanna Mazur, Maria Zielańska

  

OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKI „MOJE SPOTKANIA Z PRZYRODĄ”
finalistka – Matylda Niemiec, klasa V a
finalistka – Lena Szymnowicz, klasa V a
nauczyciel przygotowujący: Anna Gazda

moje-spotkania_02

  

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS POEZJI ANGLOJĘZYCZNEJ
wyróżnienie – Martyna Godek, klasa III b
wyróżnienie – Julia Juryś, klasa IV a
nauczyciele przygotowujący: Elżbieta Barć
, Magdalena Buczyńska

  

X MIĘDZYSZKOLNY INTERDYSCYPLINARNY INDYWIDUALNY I DRUŻYNOWY KONKURS „JESTEM Z KROSNA”
III miejsce w kategorii praca plastyczna - Marlena Lenart, klasa III c
nauczyciel przygotowujący: Justyna Urbanik

  

V MIEDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "WIOSENNY BUKIET"
nagroda: Maja Kędzior, klasa II a
wyróżnienie: Franciszek Szajna, klasa I b
wyróżnienie: Anna Szteliga, klasa II a
nauczyciele przygotowujący: Małgorzata Polańska, Katarzyna Warchoł, Mariola Mendrala

     

II KROŚNIEŃSKI KONKURS RECYTATORSKI
wyróżnienie - Laura Zep, klasa VII b
nauczyciel przygotowujący: Monika Maculska

  

XVII JASIELSKI KONKURS MATEMATYCZNY im. HUGONA STEINHAUSA
I miejsce - Karolina Bysiewicz, klasa VII a
wyróżnienie - Michał Ginalski, klasa VII a
nauczyciel przygotowujący: Joanna Mazur

    

KONKURS LITERACKI "BAŚŃ DLA PANA ANDERSENA"
nagroda - Wiktor Lorens, klasa VI a
nauczyciel przygotowujący: Małgorzata Matelowska

  

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "PALMA, PISANKA, WIENIEC, OZDOBA ŚWIĄTECZNA"
I miejsce - Julia Piwińska, klasa VII a
nauczyciel przygotowujący: Beata Leniowska

  

WOJEWÓDZKI KONKURS ARCHITEKTONICZNY "DOM MOICH MARZEŃ"
wyróżnienie - Katarzyna Szmyd, klasa IV b
nauczyciel przygotowujący: Janusz Stryczniewicz

  

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "PRZEZ ZIMOWE OKNO"
wyróżnienie - Liliana Gnap, klasa VI b
nauczyciel przygotowujący: Beata Leniowska

  

KURATORYJNY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
laureat - Kacper Zajdel, klasa VII b
nauczyciel przygotowujący: Magdalena Buczyńska

  

KURATORYJNY KONKURS Z JĘZYKA POLSKIEGO
laureatka: Weronika Niemiec, klasa VII b
laureatka: Julia Szarek, klasa VII b
nauczyciel przygotowujący: Anna Gazda

  
 

KURATORYJNY KONKURS Z MATEMATYKI
laureatka: Karolina Bysiewicz, klasa VII a
nauczyciel przygotowujący: Joanna Mazur

  

KURATORYJNY KONKURS Z PRZYRODY
laureat: Dominik Matuszewski, klasa VII a
laureat: Kacper Zajdel, klasa VII b
finalistka: Weronika Niemiec, klasa VII b
finalista: Jędrzej Nowakowski, klasa VI a
finalista: Tymoteusz Wilk, klasa VII a
nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Zając

  

IX POWIATOWY KONKURS POEZJI SYBIRACKIEJ
wyróżnienie: Laura Zep, klasa VII b
wyróżnienie: Dominik Matuszewski, klasa VII a
nauczyciele przygotowujący: Anna Gazda, Małgorzata Matelowska

  

XVII JASIELSKI KONKURS MATEMATYCZNY IM. H. STEINHAUSA
I miejsce - Karolina Bysiewicz, klasa VII a
wyróżnienie - Michał Ginalski, klasa VII a
nauczyciel przygotowujący: Joanna Mazur

  

MIEDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "OZDOBA CHOINKOWA"
III miejsce - Anna Jarosz, klasa II a
nauczyciel przygotowujący: Małgorzata Polańska

    

KURATORYJNY KONKURS Z JĘZYKA POLSKIEGO - kwalifikacja do etapu wojewódzkiego:
Weronika Niemiec
, klasa VII b
Julia Szarek
, klasa VII b
nauczyciel przygotowujący: Anna Gazda

  

KURATORYJNY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - kwalifikacja do etapu wojewódzkiego:
Kacper Zajdel
, klasa VII b
nauczyciel przygotowujący: Magdalena Buczyńska

  

KURATORYJNY KONKURS Z MATEMATYKI - kwalifikacja do etapu  wojewódzkiego:
Karolina Bysiewicz
, klasa VII a
nauczyciel przygotowujący: Joanna Mazur

  

KURATORYJNY KONKURS Z PRZYRODY - kwalifikacja do etapu wojewódzkiego:
Dominik Matuszewski
, klasa VII a
Weronika Niemiec
, klasa VII b
Kacper Zajdel
, klasa VII b
Jędrzej Nowakowski
, klasa VI a
Tymoteusz Wilk
, klasa VII a
nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Zając

   

MIEDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI "ZIMOWY WIERSZYK DLA MIKOŁAJA"
laureatka - Kinga Kucia, klasa I b
laureatka - Martyna Lichoń, klasa I a
laureatka - Natalia Pasterkiewicz, klasa I b
wyróżnienie - Dominik Kolanko, klasa I b
wyróżnienie - Martyna Zbaraza, klasa I a
nauczyciele przygotowujący: Zofia Langner, Katarzyna Warchoł

  

KONKURS RECYTATORSKI "BEZ PIĄTEJ KLEPKI"
II miejsce - Kinga Kucia, klasa I b
wyróżnienie - Julia Pis, klasa IV a
nauczyciele przygotowujący: Katarzyna Warchoł, Anna Gazda, Małgorzata Matelowska

  

KURATORYJNY KONKURS Z JĘZYKA POLSKIEGO - kwalifikacja do etapu rejonowego:
Weronika Niemiec, klasa VII b
Julia Szarek, klasa VII b
nauczyciel przygotowujący: Anna Gazda

 

KURATORYJNY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - kwalifikacja do etapu rejonowego:
Kacper Zajdel, klasa VII b
nauczyciel przygotowujący: Magdalena Buczyńska

  

KURATORYJNY KONKURS Z MATEMATYKI - kwalifikacja do etapu rejonowego:
Karolina Bysiewicz, klasa VII a
nauczyciel przygotowujący: Joanna Mazur

  

KURATORYJNY KONKURS Z PRZYRODY - kwalifikacja do etapu rejonowego:
Dominik Matuszewski, klasa VII a
Weronika Niemiec, klasa VII b
Kacper Zajdel, klasa VII b
Tymoteusz Wilk, klasa VII a
Rafał Marosz, klasa VI b
Filip Pawlik, klasa V b
Jędrzej Nowakowski, klasa VI a
nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Zając

  

KONKURS PLASTYCZNY „Z NITKĄ BABIEGO LATA”
nagroda – Aleksandra Lorens, klasa II b
wyróżnienie – Lena Borcz, klasa III a
wyróżnienie – Maja Zygmunt, klasa I a
nauczyciele przygotowujący: Mariola Mendrala, Karolina Dziadowicz-Nowak, Zofia Langner

 
 
Gry planszowe karciane łamigłówki HOBBITY.pl