SUKCESY UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

MISTRZOWIE PRZEDMIOTÓW

   

MISTRZ JĘZYKA POLSKIEGO
klasy czwarte – Anna Mleczak, klasa IV c
klasy piąte – Alicja Sebastianka, klasa Va
klasy szóste – Matylda Niemiec, klasa VI a
klasy siódme – Julia Zajdel, klasa VII a
klasy ósme – Laura Zep, klasa VIII a

MISTRZ ORTOGRAFII
klasy czwarte – Kajetan Wystepek, klasa IV a
klasy piąte – Gabriela Stankiewicz, klasa V b
klasy szóste – Matylda Niemiec, klasa VI a
klasy siódme – Liwia Książek, klasa VII b
klasy ósme – Julia Szarek, klasa VIII b

MISTRZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO
klasy trzecie – Szymon Jarosz, klasa III a
klasy czwarte – Jakub Borek, klasa IV b
klasy piąte – Joanna Koczela, klasa V a
klasy szóste – Kornelia Śmiałowska, klasa VI b
klasy siódme – Borys Zych, klasa VII a
klasy ósme – Julia Szarek, klasa VIII b

MISTRZ HISTORII
klasy czwarte –
klasy piąte –
klasy szóste –
klasy siódme –
klasy ósme –

MISTRZ WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE
klasy ósme – Dominik Matuszewski, klasa VIII a

MISTRZ MATEMATYKI
klasy czwarte – Szymon Matuszewski, klasa IV c
klasy piąte – Kamil Janas, klasa V a
klasy szóste – Filip Pawlik, klasa VI b
klasy siódme – Borys Zych, klasa VII a
klasy ósme – Karolina Bysiewicz, klasa VIII a

MISTRZ GEOGRAFII
klasy siódme – Wiktor Dyląg, klasa VIIa
klasy ósme – Tymoteusz Wilk, klasa VIIIa

MISTRZ PRZYRODY
klasy czwarte – Kajetan Występek, klasa IV a    
klasy szóste – Filip Pawlik, klasa VI b

MISTRZ BIOLOGII
klasy czwarte –
klasy piąte –
klasy szóste –
klasy siódme –
klasy ósme –

MISTRZ FIZYKI
klasy siódme – Maja Sawaryn, klasa VII b
klasy ósme – Karolina Bysiewicz, klasa VIII

MISTRZ CHEMII
klasy siódme – Borys Zych, klasa VII a 
klasy ósme – Kacper Zajdel, klas VIII b  

MISTRZ INFORMATYKI
klasy ósme – Michał Ginalski, klasa VIII a

MISTRZ MUZYKI
klasy czwarte – Oliwia Niezgoda, klasa IV b
klasy piąte – Konstancja Janiec, klasa V a
klasy szóste – Wiktoria Borowczyk, klasa VI a
klasy siódme – Amelia Niezgoda, klasa VII b

MISTRZ PLASTYKI
klasy czwarte – Szymon Matuszewski, klasa IV c
klasy piąte – Gabriela Stankiewicz, klasa V a
klasy szóste – Aleksandra Gierlasińska, klasa VI b
klasy siódme – Liwia Książek, klasa VII b

  

I EDYCJA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZYRODNICZEGO im. prof. Andrzeja Szeptyckiego
laureat – Paweł Rokita, klasa VIII b
laureatka – Oliwia Ziemba, klasa VIII b
finalista – Dominik Matuszewski, klasa VIII a
finalista – Kacper Zajdel, klasa VIII b
nauczyciele przygotowujący: Kinga Juszczęć-Konopka, Elżbieta Zając 

  

XVIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS "ARSENAŁ PAMIĘCI"
laureatka - Karolina Bysiewicz, klasa VIII a
laureatka - Julia Piwińska, klasa VIII a
laureatka - Wiktoria Lasek, klasa VIII b
laureatka - Katarzyna Kędra, klasa VIIII b
laureatka - Laura Zep, klasa VIII b
laureatka - Weronika Niemiec, klasa VIII b
specjalne wyróżnienie "Primus inter pares" (pierwszy wśród równych) - Weronika Niemiec, klasa  VIII b
nauczyciel przygotowujący: Agnieszka Filar

     

OGÓLNOPOLSKI KONKURS HUMANISTYCZNY OMNIBUS
Klasy IV
2. miejsce w województwie podkarpackim – Kajetan Występek, klasa IV a
3. miejsce w województwie podkarpackim – Szymon Matuszewki, klasa IV c
5. miejsce w województwie podkarpackim – Aleksandra Polak, klasa IV a
7. miejsce w województwie podkarpackim – Jagoda Wilk i Marlena Lenart, klasa IV c
10. miejsce w województwie podkarpackim – Zuzanna Wiklowska, klasa IV c
Klasy  V
4. miejsce w województwie podkarpackim – Emilia Fejkiel i Milena Frydrych, klasa V b
9. miejsce w województwie podkarpackim – Julia Pis, klasa V a
14. miejsce w województwie podkarpackim – Joanna Koczela, klasa V a
18. miejsce w województwie podkarpackim – Szymon Półchłopek, klasa V b
Klasy VI
4. miejsce w województwie podkarpackim – Filip Pawlik, klasa VI b
8. miejsce w województwie podkarpackim – Matylda Niemiec, klasa VI a
nauczyciele przygotowujący: Katarzyna Guzik, Monika Maculska, Agnieszka Filar

  

XV MINI OLIMPIADA MATEMATYCZNA DLA UCZNIÓW KLAS III
I miejsce – Anna Jarosz, klasa III a
I miejsce – Szymon Jarosz, klasa III a
wyróżnienie – Maja Kędzior, klasa III a
nauczyciel przygotowujący: Małgorzata Polańska

   

KURATORYJNY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
laureatka – Julia Szarek, klasa VIII b
laureat – Kacper Zajdel, klasa VIII b
nauczyciel przygotowujący: Magdalena Buczyńska

  

KURATORYJNY KONKURS Z CHEMII
laureat – Paweł Rokita, klasa VIII b
finalistka – Oliwia Ziemba, klasa VIII b
nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Zając

  

KURATORYJNY KONKURS Z MATEMATYKI
laureatka – Karolina Bysiewicz, klasa VIII a
nauczyciel przygotowujący: Maria Zielańska

  

KURATORYJNY KONKURS Z GEOGRAFII
finalista – Dominik Matuszewski, klasa VIII a  
nauczyciel przygotowujący: Marzena Żaromska

 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY „KANGUR 2019”
bardzo dobry – Milena Lalicka, klasa II b
bardzo dobry – Anna Jarosz, klasa III a
bardzo dobry – Filip Pawlik, klasa VI b
wyróżniony – Krzysztof Malik, klasa III b
wyróżniony – Kacper Zajdel, klasa IV b
wyróżniony – Szymon Matuszewski, klasa IV c
wyróżniony – Anna Mleczak, klasa IV c
wyróżniony – Zuzanna Wiklowska, klasa IV c
wyróżniony – Marcin Guzik, klasa V a
wyróżniony – Kamil Janas, klasa V a
wyróżniony – Aleksandra Strzała, klasa VI a
wyróżniony – Matylda Niemiec, klasa VI a    
wyróżniony – Weronika Niemiec, klasa VIII b
nauczyciele przygotowujący: Katarzyna Warchoł, Małgorzata Polańska, Mariola Mendrala, Ewelina Podkul, Joanna Kozicka, Dorota Śliwa, Maria Zielańska

  

V KROŚNIEŃSKIE DYKTANDO PWSZ
II miejsce (kategoria klas IV-VI) - Maja Supel, klasa V b
I miejsce (kategoria klas VII, VIII i gimnazjum) - Julia Szarek, klasa VIII b
III miejsce (kategoria klas VII, VIII i gimnazjum) - Julianna Klocek, klasa VIII b
nauczyciel przygotowujący: Monika Maculska, Małgorzata Matelowska

   

WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ "LET’S SING IN ENGLISH”
wyróżnienie w kategorii SOLISTA – Wiktoria Piątkowska, klasa II a
wyróżnienie w kategorii SOLISTA – Anita Szymkowicz, klasa III a
nauczyciele przygotowujący: Karolina Dziadowicz-Nowak, Magdalena Buczyńska

  

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "PALMA, PISANKA, WIENIEC, OZDOBA ŚWIĄTECZNA"
I miejsce - Lena Bobola, klasa IV b
nauczyciel przygotowujący: Beata Leniowsk

   

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MATEMATYCZNA OLIMPUS – sesja zimowa
I miejsce - Karolina Bysiewicz         
III miejsce - Weronika Niemiec         
X miejsce - Filip Pawlik             
X miejsce - Dominik Matuszewski    
X miejsce - Tymoteusz Wilk        
nauczyciele przygotowujący: Maria Zielańska, Joanna Kozicka

  

KONKURS POLSKIEJ POEZJI SYBIRACKIEJ
I miejsce - Maja Sawaryn, klasa VII b
naucyciel przygotowujący: Małgorzata Matelowska

  

III KONKURS RECYTATORSKI
wyróżnienie – Aleksandra Polak, klasa IV a
nauczyciel przygotowujący: Monika Maculska

  

OLIMPIADA PRZYRODNICZA KLAS III „JESTEM UWAŻNYM OBSERWATOREM PRZYRODY”
III miejsce – Anna Jarosz, klasa III a
III miejsce – Szymon Jarosz, klasa III a
nauczyciel przygotowujący: Małgorzata Polańska

  

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS KARTEK BOŻONARODZENIOWYCH W JĘZYKU ANGIELSKIM
III miejsce – Wiktor Lorens, klasa VII a
nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Barć

  

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY „KWADRAT WIEDZY CZY SZEŚCIAN SZCZĘŚCIA”
I miejsce – Karolina Bysiewicz, klasa VIII a
nauczyciel przygotowujący: Maria Zielańska

  

MIĘDZYSZKOLNY WALENTYNKOWY KONKURS RECYTATORSKI
III miejsce – Laura Zep, klasa VIII b
nauczyciel przygotowujący: Małgorzata Matelowska

  

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS KOLĘD „HEJ KOLĘDA, KOLĘDA”
III miejsce – Martyna Zbaraza, klasa II a
wyróżnienie – Anita Szymkowicz, klasa III a
wyróżnienie – Kinga Zajdel, klasa VII b
nauczyciele przygotowujący: Zofia Langner, Małgorzata Polańska, Gabriela Kozner