SUKCESY UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

MIĘDZYNARODOWY KONKURS "KANGUR MATEMATYCZNY"
wynik bardzo dobry - Jakub Ptaszyk, klasa III a
wyróżnienie - Kinga Kucia, klasa III b
wyróżnienie - Anna Jarosz, klasa IV a
wyróżnienie - Szymon Jarosz, klasa IV a
wyróżnienie - Kamila Gorczyca, klasa IV a
wyróżnienie - Antoni Borek, klasa IV a
wyróżnienie - Kajetan Występek, klasa V a
wyróżnienie - Szymon Matuszewski, klasa V c
wyróżnienie - Karol Barszcz, klasa VI b
wyróżnienie - Paweł Barszcz, klasa VI b
wyróżnienie - Szymon Półchłopek, klasa VI b
wyróżnienie - Kamil Niemiec, klasa VI b
wyróżnienie - Filip Pawlik, klasa VII b
wyróżnienie - Igor Kowalik, klasa VII b

  

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA Z MATEMATYKI „OLIMPUS”
Laureat - Filip Pawlik, klasa VII b
nauczyciel przygotowujący: Joanna Kozicka

  

POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY IM. IGNACEGO ŁUKASIEWICZA
Do drugiego etapu przeszli:
Filip Pawlik, klasa VII b
Jędrzej Nowakowski, klasa VIII a
Maja Sawaryn, klasa VIII b
Borys Zych, klasa VIII a
nauczyciel przygotowujący: Joanna Kozicka

  

KONKURS KURATORYJNY Z MATEMATYKI
Do etapu wojewódzkiego przeszedł Filip Pawlik klasa VII b, aby zdobyć tytuł finalisty zabrakło mu jednego punktu.  
nauczyciel przygotowujący: Joanna Kozicka

  

OLIMPIADA MATEMATYCZNA JUNIORÓW
Do drugiego etapu przeszedł Filip Pawlik, klasa VII b
nauczyciel przygotowujący: Joanna Kozicka

  

XIX OGÓLNOPOLSKI KONKURS "ARSENAŁ PAMIĘCI"
Laureatka - Natalia Tatrzańska (VI b)
Laureatka – Maja Supel (VI b)
nauczyciel przygotowujący: Agnieszka Filar

  

"ŻYCIE W OGRODZIE"
III miejsce - Antonina Poradyło, klasa VI b
nauczyciel przygotowujący: Dorota Zych

  

II WOJEWÓDZKI KONKURS LITERACKI
"WOLNOŚĆ JEST W NAS. KU PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH"
wyróżnienie honorowe – Matylda Niemiec, klasa VIIa
nauczyciel przygotowujący: Anna Gazda

 

KONKURS POWIATOWY "SYLWETKA NOBLISTKI - OLGA TOKARCZUK"
Konkurs wiedzy o Oldze Tokarczuk:
wyróżnienie - Katarzyna Szmyd, klasa VI b
nauczyciel przygotowujący: Agnieszka Filar
Konkurs plastyczny – portret noblistki:
II miejsce - Sylwia Solińska, klasa VIII a
wyróżnienie - Liwia Książek, klasa VIII b
wyróżnienie - Maria Kurneta, klasa VII b
nauczyciel przygotowujący: Małgorzata Matelowska

  

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "MÓJ KALENDARZ ADWENTOWY"
II miejsce - Małgorzata Uliasz, klasa I b
III miejsce - Jagoda Zabawska, klasa I b
wyróżnienie - Zuzanna Polak, klasa I b
nauczyciel przygotowujący: Małgorzata Polańska

 

„WESOŁE SCENARIUSZE”
nagroda główna – Natalia Tatrzańska, klasa VI b
nauczyciel przygotowujący: Agnieszka Filar

  

VII DYKTANDO NIEPODLEGŁOŚCIOWE „PO POLSKU O HISTORII” – etap wojewódzki
laureatka (VI miejsce) – Natalia Maślanka, klasa VIII a
nauczyciel przygotowujący: Małgorzata Matelowska

 

KONKURS RECYTATORSKI „BEZ PIĄTEJ KLEPKI”
I miejsce – Kinga Kucia, klasa III b
nauczyciel przygotowujący: Katarzyna Warchoł
II miejsce – Hanna Czekańska, klasa II b
nauczyciel przygotowujący: Karolina Dziadowicz-Nowak
III miejsce – Amelia Krukierek, klasa II a
nauczyciel przygotowujący: Jolanta Habrat
III miejsce – Anna  Jarosz, klasa IV a
nauczyciel przygotowujący: Anna Gazda
III miejsce – Natalia Tatrzańska, klasa VI b
nauczyciel przygotowujący: Agnieszka Filar
wyróżnienie – Aleksandra Polak, klasa V a
nauczyciel przygotowujący: Agnieszka Filar
wyróżnienie – Martyna Godek, klasa V b
nauczyciel przygotowujący: Katarzyna Guzik
wyróżnienie – Aleksandra Lenowiecka, klasa V c
nauczyciel przygotowujący: Katarzyna Guzik
wyróżnienie – Olaf Lenowiecki, klasa I a
nauczyciel przygotowujący: Mariola Mendrala
wyróżnienie – Jagoda Zabawska, klasa I b
nauczyciel przygotowujący: Małgorzata Polańska

  

POWIATOWY KONKURS PIEŚNI I POEZJI PATRIOTYCZNEJ
wyróżnienie w kategorii recytacja - Aleksandra Polak
nauczyciel przygotowujący: Agnieszka Filar
wyróżnienie w kategorii śpiew - Kinga Zajdel
nauczyciel przygotowujący: Gabriela Kozner

 
 
Gry planszowe karciane łamigłówki HOBBITY.pl