BAL KARNAWAŁOWY 2017

W środę 15 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy Był to dzień niecierpliwie wyczekiwany przez dzieci. Zjawiskowy wygląd sali teatralnej wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy. Dzięki pomocy dzieci salę przyozdobiły kolorowe girlandy i balony. Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w postacie ze znanych bajek i filmów. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! Nauczyciele urozmaicali zabawę ciekawymi konkursami i tańcami. W czasie przerwy dzieci udały się na słodki poczęstunek. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach.

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się oraz pomagającym Rodzicom – serdecznie dziękujemy!

Justyna Urbanik
fot. Jolanta Habrat, Małgorzata Polańska