BAL KARNAWAŁOWY

Wróżki, czarownice, policjanci, strażacy, koty … i wiele innych postaci, w które specjalnie na tę okazję  wcielili się nasi uczniowie, bawiło się na szkolnym balu karnawałowym dla klas I - III. Uczniowie w przeróżnych strojach brali udział w zabawach prowadzonych przez pociesznego Klauna Roberto. Z udziałem naszych przebierańców komik wykonywał czarodziejskie sztuczki, podpowiadał kim dzieci będą w przyszłości i rozśmieszał gości swoimi żartami. Nie zapomniał także o paniach Nauczycielkach i Rodzicach, dla których zorganizował konkurs w kręceniu talerzyków. Jak na karnawałowy czas przystało, nie zabrakło nawet śniegu, który ku zdziwieniu wszystkich w pewnym momencie rozprószył się na balowiczów! Prawdziwym zaskoczeniem i niespodzianką dla dzieci był Minionek, z którym uczniowie wykonali wspólny taniec oraz marszową zabawę. Na koniec Klaun Roberto dał pokaz ogromnych baniek mydlanych. Po tańcach i zabawach dzieci udały się do swoich klas na poczęstunek i smakołyki przygotowane dla nich przez Rodziców. Dzisiejszy dzień pełen wrażeń i dobrej energii z pewnością zostanie w naszej pamięci na długo – co najmniej przez cały karnawał!

Karolina Dziadowicz-Nowak
fot. Jolanta Habrat, Sławomir Włoch