DZIEŃ OTWARTY 2017

W środę 22 lutego naszą szkołę odwiedzili rodzice wraz z dziećmi, które we wrześniu 2017 r. rozpoczną naukę w klasie pierwszej. Dla przyszłych uczniów, społeczność szkolna przygotowała program artystyczny, na który złożyły się:

• piosenki „Witajcie” oraz „Zdrowym być” w wykonaniu chóru prowadzonego przez panią Gabrielę Kozner
  • inscenizacja wiersza J. Tuwima „Rzepka” w wykonaniu uczniów klasy I a, przygotowanych przez panią Małgorzatę Polańską
  • taniec „Belgijka” w wykonaniu uczniów klasy II b i II c, przygotowanych przez panią Justynę Urbanik
  • piosenka angielska „Farmer” w wykonaniu uczniów klasy I b, przygotowanych przez panie Agatę Litwin i Mariolę Mendralę
  • wiersz D. Wawiłow pt. „Daktyle” interpretowany przez Marka Krzanowskiego z klasy III b
  • „Walc” w wykonaniu uczniów klasy II a, przygotowanych przez panią Karolinę Dziadowicz-Nowak.

Na zakończenie, pani Gabriela Kozner poprowadziła z dziećmi przedszkolnymi zabawę rytmiczną.
Po części artystycznej rodzice z dziećmi zwiedzili szkołę, mieli możliwość porozmawiania z Dyrekcją Szkoły panią mgr Teresą Janusz i panią mgr Elżbietą Dudek oraz nauczycielami.
Na miłych gości czekały w klasach liczne atrakcje oraz skromny poczęstunek. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze.

W przygotowanie Dnia Otwartego włączyli się wszyscy nauczyciele, a nad całością czuwały panie Jolanta Habrat i Małgorzata Polańska.

Krótką relację z Dnia Otwartego zamieściła Telewizja Obiektyw, możesz ją obejrzeć tutaj.

Jolanta Habrat
fot. Jolanta Habrat