DZIEŃ OTWARTY DLA PRZEDSZKOLAKÓW

13 grudnia w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla dzieci przedszkolnych, które w 2019 roku rozpoczną naukę w klasie pierwszej. Dzieci i rodziców przywitała pani dyrektor, Teresa Janusz. Zgromadzeni goście obejrzeli część artystyczną, nad którą czuwały panie Małgorzata Polańska i Mariola Mendrala. Na program artystyczny składały się wiersze, piosenki i tańce w wykonaniu uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich oraz klasy czwartej „a”. Następnie dzieci uczestniczyły w plastycznych warsztatach świątecznych. Przedszkolaki z zapałem wykonywały choinkowe ozdoby i witraże. Rodzice mieli okazję obserwowania swoich pociech oraz rozmowy z nauczycielami. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze.

Dzień Otwarty zainaugurował cykl zajęć otwartych dla dzieci rozpoczynających naukę w klasie pierwszej w 2019 roku. Pierwsze zajęcia odbędą się 10 stycznia 2019 roku o godz. 16.30. Serdecznie zapraszamy!

Mariola Mendrala
fot. Jolanta Habrat