HERBATKA Z BABCIĄ I DZIADKIEM

„Niech nam żyją wszystkie babcie i dziadkowie też,
bo bez nich jest świat markotny, o czym dobrze wiesz.
Dlatego szanujmy, kochajmy ich i z serca życzenia składajmy, by
w radości i zdrowiu płynął im czas i byli podporą w smutku dla nas.”

20 stycznia 2015 roku świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Babci i Dziadka. Uroczystość przygotowały klasy czwarte i piąte wraz z wychowawczyniami. W sali teatralnej zebrały się wnuczęta naszej szkoły, by wierszem i piosenką dać dowód swej miłości wszystkim babciom i dziadkom. Była to wspaniała okazja pokazania ukochanym dziadkom jak wiele dla nas znaczą. Dzieci wyraziły swoimi słowami wdzięczność za dobroć, za to że dziadkowie służą im swoim czasem, cierpliwością, zrozumieniem i doświadczeniem. Dziadkowie podziwiali swoje pociechy, byli z nich dumni i często w ich oczach kręciły się łzy wzruszenia.

Po części artystycznej dzieci złożyły życzenia wręczając własnoręcznie wykonane upominki i zaprosiły do klas na wspólny słodki poczęstunek. Zrobiło się jeszcze jaśniej i weselej przy wspólnym kolędowaniu.

Dołączając się do życzeń dzieci, wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy 100 lat.

Elżbieta Zając
Magdalena Buczyńska