INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

Życzymy wam wszystkim na początek szkolnego roku – samych piątek!
Uczcie się, jak mawiacie, "w dechę"
I niech z was szkoła ma pociechę!

Drugiego września powitaliśmy nowy rok szkolny 2013/2014. Wróciliśmy do szkoły opaleni, wypoczęci, pełni cudownych wspomnień i gotowi do pracy w nowym roku szkolnym.

Pani dyrektor Teresa Janusz powitała serdecznie rodziców, nauczycieli i uczniów. Przekazała bieżące informacje i życzyła by nauczycielom i uczniom nie zabrakło w pracy zapału i pasji. Niech będzie to kolejny rok sukcesów na miarę możliwości uczniów i wychowanków.

Klasa VI a z wychowawczynią Elżbietą Zając i nauczycielką muzyki Elżbietą Dudek przygotowała część artystyczną. Uczniowie wierszem i piosenką przenieśli nas do wakacyjnych dni, w których były z nami Słońce, woda i lenistwo. Powitaliśmy pierwszaków.  Cieszymy się, że dołączyliście do naszej szkolnej rodziny. Wszystkim życzymy sukcesów i wytrwałości w dążeniach do celów.

Wszystko, wszystko
Dziś dla pierwszej klasy:
Uśmiech słońca,
Kolorowe astry.