OTRZĘSINY

1 października 2015 roku w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas IV. Czwartoklasiści mieli za zadanie wypić przygotowane wcześniej mikstury, przebrać się w śmieszne ubrania, zatańczyć i wykazać się wiedzą o szkole. Natomiast ich wychowawcy zostali odpytani z popularnych seriali. Ile tu było emocji… Następnie obie klasy czwarte otrzymały słodki „skarb”. Przed samym rozpoczęciem dyskoteki, jako ostatni punkt „otrzęsin”, odbyło się ślubowanie. Tym sposobem czwartoklasiści zostali pełnoprawnymi uczniami klas starszych.

Opinie uczniów klas czwartych:
Klasa IV a: „ Otrzęsiny były super. Wszystko nam się podobało.”
Klasa IV b: „Najbardziej nam się podobało picie mikstur oraz przebieranie się.”

Otrzęsiny zostały zorganizowane i przygotowane przez uczniów klas VI a i VI b: Michała Wójtowicza – przewodniczącego SU klas IV-VI, Olgę Krzysztof, Jagodę Mindak, Kacpra Dwernickiego, Wiktora Wilka, Kamilę Sowę, Natalię Woźniak oraz Katarzynę Gierlach pod opieką pani Magdaleny Buczyńskiej.

Olga Krzysztof
Michał Wójtowicz

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie a wszystkim uczniom za przybycie.

Opiekunowie SU klas IV-VI
Magdalena Buczyńska