BĘDĘ DOBRYM UCZNIEM

dumą swojej szkoły być,
ze wszystkimi pierwszakami
ślubujemy dziś!

W środę 16 października 47 pierwszoklasistów, w obecności Dyrektor Szkoły Teresy Janusz, Wicedyrektor Elżbiety Dudek oraz Rodziców, złożyło uroczyste ślubowanie, po którym każdy z nich został pasowany na ucznia.

W części artystycznej uczniowie zaprezentowali wiersze i piosenki, które mówiły o pierwszych dniach w szkole, obowiązkach ucznia, a także o treściach patriotycznych.

Po uroczystości, którą przygotowały wychowawczynie (Mariola Mendrala i Małgorzata Polańska), Rodzice zaprosili dzieci na słodki poczęstunek.

Na pamiątkę tego ważnego dnia wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy, medale oraz ołówki w wersji XXL laughing

Życzymy wszystkim pierwszakom, żeby przez kolejne lata dotrzymywali złożonej w ślubowaniu przysięgi.

Małgorzata Polańska
dekoracja: Mariola Mendrala