23 czerwca 2016 r. odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas szóstych, w którym uczestniczyli: pani Dyrektor, nauczyciele oraz rodzice szóstoklasistów.

Przyszli absolwenci naszej szkoły złożyli ślubowanie na Sztandar Szkoły i przekazali go przedstawicielom klasy piątej.

Pani Dyrektor Teresa Janusz wręczyła nagrody i wyróżnienia najlepszym uczniom, zwycięzcom konkursów oraz zawodów szkolnych i pozaszkolnych, rodzice zaś otrzymali Listy Gratulacyjne i Podziękowania.

Pan Łukasz Sieńko jako przedstawiciel rodziców szóstoklasistów złożył podziękowania pani Dyrektor, wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły.

Następnie uczniowie klas szóstych zaprezentowali program artystyczny przygotowany pod kierunkiem wychowawczyń: p. Elżbiety Dudek i p. Anny Gazdy. Zabawne inscenizacje przeplatały się ze wzruszającymi wierszami i piosenkami.

Dziękujemy naszym szóstoklasistom za te wspólne sześć lat, życzymy wszystkim powodzenia i wielu sukcesów na kolejnych etapach edukacji!

Anna Gazda
Elżbieta Dudek