POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS

28 czerwca 2012 r. o godz. 17.00 na sali teatralnej odbyła się uroczystość pożegnania klas szóstych. Obecnych było wielu gości: dyrekcja szkoły, wychowawcy, nauczyciele, rodzice uczniów oraz tegoroczni absolwenci.

Podczas uroczystości Pani Dyrektor Teresa Janusz wręczyła nagrody najlepszym uczniom oraz Listy Gratulacyjne i Podziękowania dla rodziców.

Przyszli absolwenci naszej szkoły złożyli przyrzeczenie na Sztandar Szkoły i przekazali go w ręce młodszych kolegów i koleżanek.

Uczniowie klas piątych pożegnali swoich starszych kolegów, życząc im dalszych sukcesów w gimnazjum.

Przedstawiciel rodziców, Pani Iwona Skomiał złożyła wszystkim nauczycielom podziękowania za trud dydaktyczny i wychowawczy.

Pod kierunkiem swoich wychowawców – Pani Elżbiety Dudek i Pana Sławomira Włocha, uczniowie klas szóstych przygotowali program artystyczny, poprzez który starali się wyrazić wdzięczność nauczycielom i rodzicom za trud wychowania i nauczania na etapie szkoły podstawowej.

Wszystkim tegorocznym absolwentom naszej szkoły życzymy samych sukcesów na dalszych etapach nauki!

Elżbieta Dudek