POŻEGNANIE KLAS SZÓSTYCH

27 czerwca 2013 r. odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas szóstych. O godzinie 17:00 w sali teatralnej zgromadzili się zaproszeni goście: dyrekcja, nauczyciele oraz rodzice szóstoklasistów.

Przyszli absolwenci naszej szkoły złożyli ślubowanie na Sztandar Szkoły i przekazali go przedstawicielom klasy piątej.

Pani Dyrektor Teresa Janusz wręczyła nagrody i wyróżnienia najlepszym uczniom, zwycięzcom konkursów oraz zawodów szkolnych i pozaszkolnych. Rodzicom Pani Dyrektor przekazała Listy Gratulacyjne i Podziękowania.

Następnie uczniowie klas szóstych pożegnali swoich  nauczycieli i kolegów wzruszającym i zabawnym programem artystycznym przygotowanym pod kierunkiem wychowawczyń: p. Anny Gazdy i p. Bernardetty Juszczyk.

Wszystkim  tegorocznym absolwentom naszej szkoły życzymy sukcesów w gimnazjum!

Anna Gazda