PO RAZ OSTATNI BYLI UCZESTNIKAMI SZKOLNEJ SPOŁECZNOŚCI

"Odlatujemy jak ptaki,
ale będziemy tutaj wracać myślami"

26 czerwca 2014 r. odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klasy szóstej. O godzinie 17:00 w sali teatralnej zgromadzili się zaproszeni goście: dyrekcja, nauczyciele oraz rodzice szóstoklasistów.

Pani Dyrektor Teresa Janusz wręczyła nagrody i wyróżnienia najlepszym uczniom, zwycięzcom konkursów oraz zawodów szkolnych i pozaszkolnych. Rodzicom Pani Dyrektor Teresa Janusz przekazała Listy Gratulacyjne i Podziękowania.

Przedstawiciele rodziców szóstoklasistów p. Maria i Marek Cyrklowie w imieniu wszystkich rodziców, na ręce Pań Dyrektorek złożyli podziękowanie wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za trud włożony w wychowanie swoich pociech.

Przyszli absolwenci naszej szkoły złożyli ślubowanie na Sztandar Szkoły i przekazali go przedstawicielom klasy piątej.

Następnie uczniowie klas szóstych pożegnali swoich nauczycieli i kolegów wzruszającym i zabawnym programem artystycznym przygotowanym pod kierunkiem wychowawczyni: p. Elżbiety Zając. Piękną dekorację wykonały p. Ewa Szmyd i p. Małgorzata Senetelska.

Wszystkim tegorocznym absolwentom naszej szkoły życzymy sukcesów w gimnazjum!

Elżbieta Zając
fot. Jolanta Habrat