POŻEGNANIE ZE SZKOŁĄ

„Do zobaczenia w dorosłym życiu
Na innej drodze, na innym szlaku
Z bagażem wspomnień na dnie, w ukryciu...”

19 czerwca 2019 r. odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas ósmych, w którym uczestniczyli: pani Dyrektor, nauczyciele oraz rodzice ósmoklasistów.

Przyszli absolwenci naszej szkoły złożyli ślubowanie na Sztandar Szkoły i przekazali go przedstawicielom klasy siódmej.

Pani Dyrektor Teresa Janusz wręczyła nagrody i wyróżnienia najlepszym uczniom, zwycięzcom konkursów oraz zawodów szkolnych i pozaszkolnych, rodzice zaś otrzymali Listy Gratulacyjne i Podziękowania.

Pani Beata Zep i Pan Marcin Such jako przedstawiciele rodziców ósmoklasistów złożyli podziękowania pani Dyrektor, wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły.

Następnie uczniowie klas ósmych zaprezentowali program artystyczny przygotowany pod kierunkiem wychowawczyń: p. Elżbiety Zając i p. Marii Zielańskiej. Uczniowie wierszem i piosenką podziękowali za „lata wspólnie spędzone, opiekę, nauczanie i wychowanie”.

Dziękujemy naszym już absolwentom za te wspólne osiem lat, życzymy wszystkim powodzenia i wielu sukcesów na kolejnych etapach edukacji!

Elżbieta Zając
Maria Zielańska