ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

3 września zainaugurowaliśmy nowy rok szkolny 2018/2019.
W sali teatralnej odbyły się trzy uroczyste akademie: dla klas siódmych i ósmych,  drugich, czwartych i szóstych oraz pierwszych, trzecich i piątych. W tym roku uroczystość została przygotowana przez grupę uczniów z klas piątych pod kierunkiem wychowawczyń: p. Magdaleny Buczyńskiej i p. Moniki Maculskiej.

Pani dyrektor Teresa Janusz powitała serdecznie rodziców, nauczycieli i uczniów, szczególnie najmłodszych - rozpoczynających edukację w naszej szkole. Wszystkim życzyła powodzenia i wytrwałości w realizowaniu wyznaczonych celów.

Do powyższych życzeń przyłącza się również Grono Pedagogiczne ze Szkoły Podstawowej Nr 6 w Krośnie. Niechaj nowy rok szkolny będzie dla Was, Drodzy Uczniowie, czasem pełnym spełnienia, sukcesów i radości.

Magdalena Buczyńska
Monika Maculska