SPORTOWE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Dnia 22 czerwca zakończyliśmy rok szkolny na sportowo.

Po uroczystej Mszy Świętej, z okazji zakończenia roku szkolnego 2016/17, uczniowie i nauczyciele zgromadzili się na boisku szkolnym. O godzinie 12.00, przy pięknej pogodzie, odbyły się rozgrywki piłki nożnej i piłki siatkowej, pomiędzy uczniami i nauczycielami oraz uczennicami i nauczycielkami. Nauczyciele potykali się w meczu piłki nożnej z drużyną, która w tym roku triumfowała w rozgrywkach Szkolnej Ligi Piłki Nożnej. Panie nauczycielki spotkały się w meczu siatkówki z reprezentacją szkoły dziewcząt. Stawką pojedynków były puchary ufundowane przez Panią Dyrektor Teresę Janusz.

Mecze odbywały się w przyjacielskiej atmosferze, przy gorącym dopingu zgromadzonej braci szkolnej.

Wesołych, szczęśliwych, bezpiecznych i sportowych wakacji życzymy wszystkim i do zobaczenia we wrześniu.

Nauczyciele wychowania fizycznego
Zdjęcia: Gabriela Kozner, Bernadetta Bobola