SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM 2018

Tego dnia w naszej szkole od rana panował mikołajkowy nastrój. Na głowach dzieci znajdowały się czerwone czapki, lśniące gwiazdeczki czy zabawne rogi reniferków. Uczniowie ze zniecierpliwieniem czekali na wizytę Mikołaja i wsłuchiwali się w każdy dźwięk mogący zwiastować jego nadejście .

Kiedy w końcu mikołajowa pomocnica Martynka zapukała do drzwi było już pewne, że Mikołaj odwiedzi uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 6. I tak też się stało! Strudzony Mikołaj opowiadał o różnych historiach jakie przytrafiają mu się podczas rozdawania prezentów. Zapewniał też o tym, że bardzo lubi kiedy dzieci są grzeczne i pomimo swojego wieku stara się znaleźć siły by co roku je odwiedzić. Mikołaj obdarował dzieci prezentami, a niektórym szepnął do ucha, że należy się poprawić. Wszystkie dzieci z wielką radością pożegnały gościa i obiecały, że cały kolejny rok będą starać się, aby zasłużyć na prezenty.

Karollina Dziadowicz-Nowak