„Wkładasz piękno w moje dłonie
jako nauczyciel dajesz mi słowa, obrazy, idee
na których buduję swoje życie...”

13 października br. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej. W tym szczególnym dniu uczniowie podziękowali swoim nauczycielom i pracownikom szkoły za trud i wysiłek włożony w nauczanie i wychowanie. Gorące z serca płynące życzenia wyrazili słowami wierszy, piosenek i tańcem uczniów klasy II a. W uroczystości brali udział nauczyciele szkoły, przedszkola, rodzice, zaproszeni goście oraz społeczność uczniowska.

Po powitaniu zgromadzonych, pani dyrektor Teresa Janusz wręczyła nagrody wyróżniającym się nauczycielom i pracownikom szkoły.

Część artystyczną, przygotowali uczniowie klas szóstych oraz chór i soliści naszej szkoły. Na koniec wszystkim zaproszonym gościom uczniowie wręczyli drobne upominki.

Karolina Dziadowicz-Nowak, Gabriela Kozner, Grzegorz Urbanek, Elżbieta Zając
fot. Jolanta Habrat