DZIEŃ KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

W dniu 11 października br. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Święta Edukacji Narodowej. Przygotowali ją uczniowie klas szóstych. Na uroczystość przybyli obecni i byli nauczyciele, pracownicy administracji, przedstawiciele Rady Rodziców oraz uczniowie. W części oficjalnej głos zabrała Pani Dyrektor Teresa Janusz, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń oraz wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżnionym pracownikom szkoły.

W części artystycznej  uczniowie z klasy VIa i VIb oraz przedstawiciele z  klasy IVa  pod kierunkiem pani Bernadetty Juszczyk i pana Janusza Stryczniewicza śpiewem i wierszem wyrazili swoje podziękowanie i słowa uznania dla trudnej pracy pedagogów. Na zakończenie dzieci podziękowały wszystkim pedagogom i pracownikom szkoły za trud i serce włożone w kształcenie oraz wychowanie, a reprezentanci Samorządu Uczniowskiego rozdali nauczycielom i pracownikom szkoły drobne upominki.

Za oprawę muzyczną dziękujemy p. G. Kozner, a za dekorację p. B. Leniowskiej.

Janusz Stryczniewicz
fot. Magdalena Buczyńska