XV FESTYN RODZINNY "KOCHANYCH RODZICÓW MAM"

W sobotę 25 maja 2013 r. w naszej szkole zrobiło się gwarno i wesoło. Wszystko to za sprawą XV Festynu Rodzinnego, który w tym roku przebiegał pod hasłem: "Kochanych Rodziców mam".

Zorganizowany Festyn był doskonałą okazją do rodzinnych konkursów i zabaw, ponieważ bieżąca edycja imprezy bezpośrednio nawiązywała do dwóch ważnych wydarzeń: Dnia Matki i Dnia Ojca.

Wszyscy rodzice otrzymali od swoich pociech piękne życzenia i dedykacje słowno-muzyczne w koncercie życzeń.

Organizatorzy zapewnili wszystkim uczestnikom wspaniałą zabawę oraz liczne konkursy z nagrodami: sportowo-rekreacyjne, plastyczne, fotograficzne. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

W ostatnim punkcie programu uczniowie zmierzyli się z nauczycielami i rodzicami w meczu piłki siatkowej.

Oprócz gier, zabaw, konkursów z nagrodami, dzieciom zaoferowano pyszne ciasto upieczone przez rodziców, lody ufundowane przez p. Deptucha oraz niespodzianki wyłowione w "wędce szczęścia".

Doroczna impreza stanowiła także znakomitą okazję do ściślejszej integracji "szóstkowej społeczności". Rodzice z dziećmi mieli możliwość spotkania się i porozmawiania z nauczycielami i ze sobą nawzajem, w specjalnie zaaranżowanej kawiarence.

Wszystkim Mamom i Tatom z okazji ich Święta życzymy: zdrowia, mało smutku, moc radości!!!

Bernardetta Juszczyk