ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

W piątek, 23 czerwca 2017r., pożegnaliśmy rok szkolny i z radością powitaliśmy wakacje.

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego Pani Dyrektor Teresa Janusz podsumowała mijający rok szkolny. Następnie wręczyła najlepszym oraz wyróżniającym się uczniom nagrody książkowe.

Część artystyczną przygotowali uczniowie klas szóstych wraz z wychowawcami. Oprawę muzyczną przygotowała Pani Gabriela Kozner, a piękną dekorację Pan Janusz Stryczniewicz. Uczniowie wierszem i piosenką podziękowali dyrekcji, nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły za opiekę i przekazaną wiedzę. Przypomnieli także o zasadach bezpiecznego wypoczynku w czasie wakacji.

Następnie uczniowie przeszli do swoich klas, gdzie wychowawcy wręczyli im świadectwa.

Wychowawcy klas szóstych
Elżbieta Zając, Grzegorz Urbanek