ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/19

19 czerwca 2019 r. uczniowie i nauczyciele naszej szkoły uroczyście podsumowali 10 miesięcy pracy. Rok ten obfitował w liczne sukcesy na wielu płaszczyznach. W szkole odbyły się różne uroczystości, zapoczątkowane zostały różne akcje i działania mające jeden wspólny cel – edukację dzieci.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbyło się na sali teatralnej. Na wstępie Dyrektor szkoły pani Teresa Janusz podsumowała rok szkolny, przybliżyła najważniejsze osiągnięcia uczniów wręczając im dyplomy oraz nagrody, a następnie podziękowała rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły za aktywną pracę na rzecz środowiska uczniowskiego, przede wszystkim za zaangażowanie i wsparcie uczniów w ich codziennej edukacji.

Po krótkiej części artystycznej, przygotowanej przez Małgorzatę Senetelską, Barbarę Pigoń oraz Gabrielę Kozner i Karolinę Dziadowicz-Nowak pani Dyrektor życzyła uczniom, rodzicom i nauczycielom, aby radosne i bezpieczne wakacje pomogły zregenerować siły i pozwoliły z ochotą i zapałem spotkać się za dwa miesiące.

Barbara Pigoń
fot. Magdalena Buczyńska