KONSULTACJE NAUCZYCIELI ONLINE

  

  Barć Elżbieta

 od poniedziałku do piątku – 17.00-18.00; komunikator iDziennika, e-mail: e.barc@sp6krosno.pl

  Buczyńska Magdalena

 od poniedziałku do piątku – 17.00-18.00; komunikator iDziennika, e-mail: m.buczynska@sp6krosno.pl

  Drużba Katarzyna

 od poniedziałku do piątku – 17.00-18.00; komunikator iDziennika, e-mail: k.druzba@sp6krosno.pl

  Filar Agnieszka

 od poniedziałku do piątku – 17.00-18.00; komunikator iDziennika, e-mail: a.filar@sp6krosno.pl

  Gazda Anna

 od poniedziałku do piątku – 17.00-18.00; komunikator iDziennika, e-mail: a.gazda@sp6krosno.pl

  Grudysz Piotr

 od poniedziałku do czwartku – 17.00-18.00; komunikator iDziennika, e-mail: p.grudysz@sp6krosno.pl

  Guzik Katarzyna

 od poniedziałku do piątku – 17.00-17.30; komunikator iDziennika, e-mail: k.guzik@sp6krosno.pl

  Habrat Jolanta

 od poniedziałku do piątku – 17.00-18.00; komunikator iDziennika, e-mail: j.habrat@sp6krosno.pl 

  Juszczyk Bernardetta

 od poniedziałku do piątku – 17.00-18.00; komunikator iDziennika, e-mail: b.juszczyk@sp6krosno.pl

  Kozicka Joanna

 od poniedziałku do piątku – 17.00-18.00; komunikator iDziennika, e-mail: j.kozicka@sp6krosno.pl

  Kozielec  Elżbieta

 poniedziałek, czwartek – 17.00-18.00; komunikator iDziennika, e-mail: e.kozielec@sp6krosno.pl

  Kozner Gabriela

 od poniedziałku do piątku – 17.00-18.00; komunikator iDziennika, e-mail: g.kozner@sp6krosno.pl

  Kubit-Lopez Dagmara

 poniedziałek, czwartek – 17.00-18.00; komunikator iDziennika, e-mail: d.kubit-lopez@sp6krosno.pl

  Langner Zofia

 od poniedziałku do piątku – 17.00-18.00; komunikator iDziennika, e-mail: z.langner@sp6krosno.pl

  Leniowska Beata

 od poniedziałku do piątku – 17.00-18.00; komunikator iDziennika, e-mail: b.leniowska@sp6krosno.pl

  Matelowska Małgorzata

 od poniedziałku do piątku – 17.00-18.00; komunikator iDziennika, e-mail: m.matelowska@sp6krosno.pl

  Mendrala Mariola

 od poniedziałku do piątku – 17.00-18.00; komunikator iDziennika, e-mail: m.mendrala@sp6krosno.pl

  ks. Mendyk Łukasz

 od poniedziałku do piątku – 19.00-20.00; komunikator iDziennika, e-mail: l.mendyk@sp6krosno.pl

  ks. Nawracaj Leszek

 od poniedziałku do piątku – 19.00-20.00; komunikator iDziennika, e-mail: l.nawracaj@sp6krosno.pl

  Orlińska Marlena

 czwartek, piątek – 17.00-18.00; komunikator iDziennika, e-mail: psycholog@sp6krosno.pl

  Pigoń Barbara

 od poniedziałku do piątku – 17.00-18.00; komunikator iDziennika, e-mail: pedagog@sp6krosno.pl

  Polańska Małgorzata

 od poniedziałku do piątku – 17.00-18.00; komunikator iDziennika, e-mail: m.polanska@sp6krosno.pl

  Senetelska  Małgorzata

 poniedziałek, środa, czwartek – 17.00-18.00; komunikator iDziennika, e-mail: m.senetelska@sp6krosno.pl

  Stryczniewicz  Janusz

 od poniedziałku do piątku – 17.00-18.00; komunikator iDziennika, e-mail: j.stryczniewicz@sp6krosno.pl

  Szmyd Jolanta

 od poniedziałku do czwartku – 17.00-18.00; komunikator iDziennika, e-mail: j.szmyd@sp6krosno.pl

  Trznadel  Beata

 środa – 17.00-18.00; komunikator iDziennika, e-mail: b.trznadel@sp6krosno.pl

  Urbanik  Justyna

od poniedziałku do piątku – 17.00-18.00; komunikator iDziennika, e-mail: j.urbanik@sp6krosno.pl

  Warchoł  Katarzyna

 od poniedziałku do piątku – 17.00-18.00; komunikator iDziennika, e-mail: k.warchoł@sp6krosno.pl

  Winiarska  Marta

 wtorek, środa, czwartek – 17.00-18.00; komunikator iDziennika, e-mail: m.winiarska@sp6krosno.pl

  Włoch Sławomir

 od poniedziałku do piątku – 17.00-18.00; komunikator iDziennika, e-mail: s.wloch@sp6krosno.pl

  Zając Elżbieta

 od wtorku do piątku – 17.00-18.00; komunikator iDziennika, e-mail: e.zajac@sp6krosno.pl

  Zielańska Maria

 od poniedziałku do piątku – 17.00-18.00; komunikator iDziennika, e-mail: m.zielanska@sp6krosno.pl

 Zych Dorota

poniedziałek, środa, piątek – 17.00-18.00; komunikator iDziennika, e-mail: d.zych@sp6krosno.pl

  Żaromska Marzena

 poniedziałek, środa, piątek – 17.00-18.00; komunikator iDziennika, e-mail: m.zaromska@sp6krosno.pl

 

 
 
Gry planszowe karciane łamigłówki HOBBITY.pl