KONSULTACJE Z NAUCZYCIELAMI W OKRESIE ZDALNEGO NAUCZANIA, OD 26 PAŹDZIERNIKA 2020 R. (DOTYCZY KLAS IV – VIII)

Za pomocą Dziennika lub maila można umówić się na video spotkanie z nauczycielem – Google Meet.
Nauczyciele są również dostępni w trakcie lekcji – zgodnie z podziałem godzin.
Jeżeli nauczyciel jest nieobecny to nie prowadzi również konsultacji.

Nazwisko i imię nauczyciela

Przedmiot

Termin konsultacji Godziny Narzędzie

Barć Elżbieta

j. angielski

poniedziałek, czwartek

1600 - 1700

Dziennik Librus,

e-mail: e.barc@sp6krosno.pl

Biernacka Dorota

matematyka poniedziałek, środa 1600 - 1700 

Dziennik Librus,

e-mail: d.biernacka@sp6krosno.pl

Buczyńska Magdalena

j. angielski

wtorek, czwartek 1600 - 1700 

Dziennik Librus, 

e-mail: m.buczynska@sp6krosno.pl

Drużba Katarzyna

historia

poniedziałek, środa 1600 - 1700 

Dziennik Librus, 

e-mail: k.druzba@sp6krosno.pl

Dziadosz Agnieszka

biologia

poniedziałek, wtorek 1600 - 1700

Dziennik Librus, 

e-mail: a.dziadosz@sp6krosno.pl

Filar Agnieszka

j. polski, wos

wtorek,
czwartek
1600 - 1700 

Dziennik Librus,

e-mail: a.filar@sp6krosno.pl

Gazda Anna

 j. polski

poniedziałek, środa  1600 - 1700

Dziennik Librus,

e-mail: a.gazda@sp6krosno.pl

Gonet Marzena

pedagog

poniedziałek, środa 1600 - 1700

Dziennik Librus,

e-mail: pedagog@sp6krosno.pl

Grudysz Piotr

wych. fizyczne

środa 1600 - 1700 

Dziennik Librus,

e-mail: p.grudysz@sp6krosno.pl

Guzik Katarzyna

j. polski

poniedziałek, środa 1600 - 1700 

Dziennik Librus,

e-mail: k.guzik@sp6krosno.pl

Juszczyk Bernardetta

wych. fizyczne

wtorek,
czwartek
1600 - 1700 

Dziennik Librus,

e-mail: b.juszczyk@sp6krosno.pl

Kot Szymon

religia środa  1500 - 1600

Dziennik Librus,

e-mail: sz.kot@sp6krosno.pl

Kowalczyk Dawid religia wtorek, czwartek  1500 - 1600

Dziennik Librus,

e-mail: d.kowalczyk@sp6krosno.pl

Kozicka Joanna

matematyka

poniedziałek, czwartek 1600 - 1700 

Dziennik Librus,

e-mail: j.kozicka@sp6krosno.pl

Kozielec  Elżbieta

j. niemiecki

czwartek 1600 - 1700 

Dziennik Librus,

e-mail:  e.kozielec@sp6krosno.pl

Kozner Gabriela

muzyka

wtorek 1600 - 1700 

Dziennik Librus,

e-mail:  g.kozner@sp6krosno.pl

Kubit-Lopez Dagmara

j. hiszpański

poniedziałek 1600 - 1700 

Dziennik Librus,

e-mail: d.kubit-lopez@sp6krosno.pl

Leniowska Beata

plastyka

środa 1600 - 1700 

Dziennik Librus,

e-mail: b.leniowska@sp6krosno.pl

Marszalek Barbara

matematyka

wtorek 1600 - 1700

Dziennik Librus,

e-mail: b.marszalek@sp6krosno.pl

Matelowska Małgorzata

j. polski

wtorek,
czwartek
1600 - 1700 

Dziennik Librus, 

e-mail:m.matelowska@sp6krosno.pl

Orlińska Marlena

psycholog

wtorek,
czwartek
1800 - 1900 

Dziennik Librus,

e-mail: psycholog@sp6krosno.pl

Google Meet

Pernal Wojciech

fizyka

wtorek 1600 - 1700 

Dziennik Librus, 

e-mail: w.pernal@sp6krosno.pl

Stryczniewicz  Janusz

informatyka, technika

poniedziałek, środa 1600 - 1700 

Dziennik Librus, 

e-mail: j.stryczniewicz@sp6krosno.pl

Trznadel  Beata

edb

środa 1600 - 1700 

Dziennik Librus, 

e-mail: b.trznadel@sp6krosno.pl

Włoch Sławomir

wych. fizyczne  poniedziałek, środa 1600 - 1700 

Dziennik Librus,  

e-mail: s.wloch@sp6krosno.pl

Zając Elżbieta

chemia poniedziałek 1600 - 1700 

Dziennik Librus,  

e-mail: e.zajac@sp6krosno.pl

Żaromska Marzena

geografia

poniedziałek, czwartek 1600 - 1700 

Dziennik Librus,  

e-mail: m.zaromska@sp6krosno.pl

 

 

 
 
Gry planszowe karciane łamigłówki HOBBITY.pl