KADRA PEDAGOGICZNA

mgr Elżbieta Barć - nauczyciel języka angielskiego

e-mail: e.barc@sp6krosno.pl

mgr Magdalena Buczyńska - nauczyciel języka angielskiego

e-mail: m.buczynska@sp6krosno.pl

   

 

mgr Katarzyna Drużba - nauczyciel historii

e-mail: k.druzba@sp6krosno.pl

mgr Karolina Dziadowicz-Nowak - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

e-mail: k.dziadowicz-nowak@sp6krosno.pl

   

 

mgr Agnieszka Filar - nauczyciel języka polskiego, wiedzy o społeczeństwie i wychowania do życia w rodzinie

e-mail: a.filar@sp6krosno.pl

mgr Anna Gazda - nauczyciel języka polskiego

e-mail: a.gazda@sp6krosno.pl

   

mgr Piotr Grudysz - nauczyciel wychowania fizycznego

e-mail: p.grudysz@sp6krosno.pl

   

 

mgr Katarzyna Guzik - nauczyciel języka polskiego

e-mail: k.guzik@sp6krosno.pl

mgr Jolanta Habrat - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, logopeda

e-mail: j.habrat@sp6krosno.pl

mgr Bernardetta Juszczyk - nauczyciel wychowania fizycznego

e-mail: b.juszczyk@sp6krosno.pl

   

mgr Joanna Kozicka - nauczyciel matematyki

e-mail: j.kozicka@sp6krosno.pl

   

 

mgr Elżbieta Kozielec - nauczyciel języka niemieckiego

e-mail: e.kozielec@sp6krosno.pl

mgr Gabriela Kozner - nauczyciel muzyki, wychowawca świetlicy

e-mail: g.kozner@sp6krosno.pl

   

 

mgr Dagmara Kubit-Lopez - nauczyciel języka hiszpańskiego

e-mail: d.kubit-lopez@sp6krosno.pl

mgr Zofia Langner - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

e-mail: z.langner@sp6krosno.pl

   

 

mgr Beata Leniowska - nauczyciel plastyki, wychowawca świetlicy

e-mail: b.leniowska@sp6krosno.pl

mgr Małgorzata Matelowska - nauczyciel języka polskiego, wychowania do życia w rodzinie

e-mail: m.matelowska@sp6krosno.pl

mgr Joanna Mazur - nauczyciel matematyki

mgr Mariola Mendrala - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

e-mail: m.mendrala@sp6krosno.pl

   

 

ks. mgr Łukasz Mendyk - katecheta

e-mail: l.mendyk@sp6krosno.pl

ks. mgr Leszek Nawracaj - katecheta

e-mail: l.nawracaj@sp6krosno.pl

 

 

mgr Marlena Orlińska - psycholog

e-mail: psycholog@sp6krosno.pl

   

 

mgr Barbara Pigoń - pedagog szkolny

e-mail: pedagog@sp6krosno.pl

mgr Małgorzata Polańska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

e-mail: m.polanska@sp6krosno.pl

   

 

mgr Agnieszka Przybyłowska - nauczyciel biologii

e-mail: a.przybylowska@sp6krosno.pl

   

 

mgr Małgorzata Senetelska - wychowawca świetlicy

e-mail: m.senetelska@sp6krosno.pl

mgr Janusz Stryczniewicz - nauczyciel informatyki i techniki

e-mail: j.stryczniewicz@sp6krosno.pl

     

 

mgr Jolanta Szmyd - nauczyciel matematyki

e-mail: j.szmyd@sp6krosno.pl

   

 

mgr Beata Trznadel - nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa

e-mail: b.trznadel@sp6krosno.pl

mgr Justyna Urbanik - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

e-mail: j.urbanik@sp6krosno.pl

mgr Katarzyna Warchoł - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

e-mail: k.warchol@sp6krosno.pl

mgr Marta Winiarska - wychowawca świetlicy

e-mail: m.winiarska@sp6krosno.pl

mgr Sławomir Włoch - nauczyciel wychowania fizycznego

e-mail: s.wloch@sp6krosno.pl

mgr Elżbieta Zając - nauczyciel przyrody i chemii

e-mail: e.zajac@sp6krosno.pl

mgr Maria Zielańska - nauczyciel matematyki i fizyki

e-mail: m.zielanska@sp6krosno.pl

  

  

mgr Dorota Zych - nauczyciel biologii i chemii

e-mail: d.zych@sp6krosno.pl

   

 

mgr Marzena Żaromska - nauczyciel geografii

e-mail: m.zaromska@sp6krosno.pl

 

 
 
Gry planszowe karciane łamigłówki HOBBITY.pl