Strona główna / Kalendarz imprez sportowych / Rywalizacja międzyszkolna / WYNIKI NASZEJ SZKOŁY W IMS

Szkolne Igrzyska Sportowe / Szkolna Liga Piłki NożnejRekordy Szkoły
KONKURS NA NAJLEPSZEGO SPORTOWCA I SPORTSMENKĘ SZKOŁY

SZACHY W SZKOLE / STRONA Szkoły / skkt / PWSZS / PSZS

SZKOLNA LIGA SZACHOWA

Zobacz wyniki po IV rundach

Powiatowe ID i IMS w Unihokeju chłopców.

Drużyny chłopców uplasowały się na III  i  V miejscu w powiecie.

Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych

Krosno, 06 Listopada 2018 r. Sala Teatralna SP Nr 6 Krosno

Nasza drużyna w składzie: Dawid Janaska, Kacper Gerlach, Kacper Sołtysik, Maja Sawaryn zajęła III miejsce.

Powiatowe Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych

Powiat Grodzki Krosno, 17, 18 października 2018 r. Sala Teatralna SP Nr 6 Krosno

Wysokie miejsca naszych drużyn.

SZKOLNE IGRZYSKA SPORTOWE

MISTRZOSTWA SZKOŁY W BADMINTONIE

Pierwsze sukcesy sportowe w roku szkolnym 2018/19

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO W LEKKIEJ ATLETYCE

Reprezentanci naszej szkoły startowali zarówno w Igrzyskach Dzieci, jak i w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.

Podsumowanie sportowego roku szkolnego 2017/18

WYNIKI NASZEJ SZKOŁY W IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Rozstrzygnięcie konkursu na najlepszego sportowca i sportsmenkę szkoły

wyniki

Zakończenie sportowego roku szkolnego

DZIEŃ SPORTU SZKOLNEGO

W czwartek 21 czerwca 2018 roku, przy niezwykle sprzyjających warunkach atmosferycznych, odbył się Dzień Sportu Szkolnego, pod hasłem: "Ruch jest zdrowy i dla ciała i dla głowy."

Szkolna Liga Piłki Nożnej

sezon 2018

Program ,, Edukacja przez szachy w szkołach Podkarpacia”

Program ma za zadanie wdrożenia nauki gry w szachy do systemu edukacji naszego województwa.

W roku szkolnym 2013/14 nasza szkoła, jako jedna z XX szkół Podkarpacia, została wytypowana do uzyskania sprzętu szachowego.

Strona programu.

Program w naszej szkole

Program "WF z Klasą"

Ukończyliśmy trzy edycje programu

SZKOŁA PRZYJAZNA DLA SPORTU

W 2007 roku nasza Szkoła wzięła udział w konkursie Szkolnego Związku Sportowego "Szkoła Przyjazna dla sportu" a w czerwcu tego roku otrzymała certyfikat.

KONKURS NA NAJLEPSZEGO SPORTOWCA I SPORTSMENKĘ SZKOŁY

DLA RODZICÓW

Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Janusza Korczaka w Krośnie jest jedną z wiodących szkół w mieście i w regionie jeśli chodzi o możliwości rozwoju fizycznego ucznia.

Posiadamy bogatą bazę sportową: nowoczesne boisko wielofunkcyjne, boisko trawiaste, bieżnię, skocznię, salę gimnastyczną, salę do gimnastyki korekcyjnej a dla najmłodszych - atrakcyjny plac zabaw.

Nasi uczniowie uczestniczą w wielu formach rywalizacji sportowej, począwszy od szkolnych igrzysk sportowych i szkolnej ligi piłki nożnej (w ramach szkoły) do rywalizacji międzyszkolnej oraz uczestnictwie w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.

Uczniowie naszej szkoły osiągają doskonałe rezultaty w rywalizacji z uczniami innych szkół.

Dzieci uprawiają sport pod okiem doświadczonej i wykwalifikowanej kadry.

Zwracamy się z apelem do rodziców podejmujących decyzję o wyborze szkoły podstawowej - jeśli zależy Państwu na tym, aby Wasze dziecko rozwijało swoje uzdolnienia fizyczne pod fachowym okiem w duchu prawdziwej sportowej rywalizacji - nasza szkoła jest do tego idealnym miejscem.

Zapraszamy!

Š Copyrights Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Janusza Korczaka w Krośnie. Wszelkie prawa zastrzeżone