SUKCESY UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

IX OGÓLNOPOLSKI MARATON MATEMATYCZNY "BANACHIADA"
Finalistami zostali: 
Filip Pawlik 
klasa VIII b 
Michał Guzik 
klasa VIII b 
nauczyciel przygotowujący: Joanna Kozicka

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
Wyróżnienie otrzymali:
Filip Pawlik 
klasa VIII b  
Anna Jarosz 
klasa V a   
Kinga Kucia 
klasa IV b
Milena Laicka 
klasa IV b  
nauczyciel przygotowujący: Joanna Kozicka

XV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski” „Z Marią Konopnicką poznajemy świat”
Klasy IV - VI
I miejsce - Aleksandra Polak (opiekun Agnieszka Filar)
II miejsce – Martyna Godek (opiekun Katarzyna Guzik)
Wyróżnienie – Aleksandra Lenowiecka (opiekun Katarzyna Guzik)
Klasy I – III
I miejsce - Amelia Krukierek (opiekun Jolanta Habrat)
W konkursi brały jeszcze udział: Aleksandra Czarnobilska (opiekun Justyna Kalinowska) i Salma Gharib
(opiekun Agata Zych)


KONKURS TECHNICZNY „KROSNO W INSTALACJACH” W RAMACH II EDYCJI PROJEKTU ZOSTAŃ ARCHITEKTEM SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI
Wyróżnienie: Kacper Zygmunt klasa VI C
nauczyciel przygotowujący: Janusz Stryczniewicz

  

KONKURS PLASTYCZNY „ARCHITEKTURA PODKARPACIA”
Wyróżnienie: Alicja Sebastianka klasa VII a
nauczyciel przygotowujący: Janusz Stryczniewicz

 

IX OGÓLNOPOLSKI MARATON MATEMATYCZNY "BANACHIADA"
Do II etapu przeszli: 
Filip Pawlik klasa VIII b 
Michał Guzik klasa VIII b 
nauczyciel przygotowujący: Joanna Kozicka

 

KONKURS KURATORYJNY Z MATEMATYKI
Laureatem został Filip Pawlik klasa VIII b
nauczyciel przygotowujący: Joanna Kozicka

 

OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA Z MATEMATYKI OLIMPUS
Laureatami zostali:
Filip Pawlik klasa VIII b  
Anna Jarosz klasa V a   
Szymon Jarosz klasa V a 
nauczyciel przygotowujący: Joanna Kozicka

 

WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY TECHNICZNEJ KWT „sapere-aude”
9 miejsce Filip Pawlik klasa VIII b  
22 miejsce Michał Guzik klasa VIII b 
nauczyciel przygotowujący: Janusz Stryczniewicz

 

VIII OGÓLNOPOLSKIE DYKTANDO NIEPODLEGŁOŚCIOWE
Do etapu wojewódzkiego przeszli: 
Jakub Borek klasa VI b 
Wojciech Florek klasa VI b 
Jagoda Wilk klasa VI c 
Feliks Waliszewski klasa V a 

nauczyciel przygotowujący: Katarzyna Guzik
 

POLSKA EDYCJA MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU PIX PROGRAMMING CHALLENGE
Do półfinału przeszedł Kajetan Występek klasa VI a  
nauczyciel przygotowujący: Janusz Stryczniewicz

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS NA KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ W JĘZYKU ANGIELSKIM
II miejsce Szymon Matuszewski klasa VI c   
nauczyciel przygotowujący: Magdalena Buczyńska

 

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNO - TECHNICZNY "DOM MOICH MARZEŃ"
Wyróżnienie otrzymały Anna Jarosz klasa V a oraz Nikola Gaura klasa VI a  
nauczyciel przygotowujący: Janusz Stryczniewicz

 

KONKURS PLASTYCZNY "OZDOBA CHOINKOWA"
2 miejsce zajeli Paweł Barszcz oraz Karol Barszcz klasa VII b  
3 miejsce zajęła Wiktoria Janas klasa V b  
wyróżnienie otrzymał Igor Przybyłowski klasa I a

nauczyciel przygotowujący: Beata Leniowska


KONKURS KURATORYJNY Z MATEMATYKI
Do II etapu rejonowego przeszedł Filip Pawlik klasa VIII b.  
nauczyciel przygotowujący: Joanna Kozicka

 

KONKURS KURATORYJNY Z CHEMII
Do II etapu rejonowego przeszedł Michał Guzik klasa VIII b.  
nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Zając

 

OLIMPIADA MATEMATYCZNA JUNIORÓW
Do trzeciego etapu przeszedł Filip Pawlik, klasa VIII b
nauczyciel przygotowujący: Joanna Kozicka

 

OLIMPIADA MATEMATYCZNA JUNIORÓW
Do drugiego etapu przeszedł Filip Pawlik, klasa VIII b
nauczyciel przygotowujący: Joanna Kozicka

 
 
Gry planszowe karciane łamigłówki HOBBITY.pl